Wpis z mikrobloga

to jest cymes:
Jednak jedna rzecz jest naprawdę zastanawiająca.
To znaczy?
Pierwszy raz w życiu widziałem, żeby oficer tak wysokiego szczebla wydawał dokument, w którym stwierdza, że taki a taki człowiek nie jest poszukiwany przez służby bezpieczeństwa.
Dlaczego to pana dziwi?
To był oficer wysokiego szczebla z departamentu wywiadu czy kontrwywiadu, nad nim praktycznie był już tylko wiceminister i minister. Dla mnie ten dokument to coś niespotykanego.
Sumliński v2.


@qazqwerty1995: Masz pojęcie, kto to jest profesor Friszke?

Mohery i lemingi to banda idiotów.


Najfajniej jak totalny ignorant zbrojny w swą totalną ignorancję wyzywa innych od idiotów...

@pablooga

zarówno akta jak i obecne działania Wielkiego Wariata sugerują, że to ruski agent.


Zgadzam się.

Do tego jeszcze homo, który podlizuje się moherom i Rydzykowi.


To nie tak, po prostu Rydzyk sam jest ruskim agentem wpływu.
@Kempes: w 68 Macierewicz nie miał 19/20 lat?
no i "jak to było z macierewiczem w latach 60tych" - podpowiadam, biegał za piłką jak każdy 12 latek :D tyle miał w roku 1960.
Z niecierpliwością czekam na jakieś plotki jak to było z Macierewiczem w latach 50tych...
@Kempes: no i najważniejsze z artykułu natemat.pl "Wojciech Onyszkiewicz: Napisałem kiedyś w pośpiechu dwa oświadczenia w tej sprawie i oba kręgi moich przyjaciół śmiertelnie się na mnie obraziły i miały rację. Naprawdę było tak, że ja z czystej głupoty, z powodu tego, że nie zdawałem sobie sprawy, iż gra idzie o to co się zezna - a nie o to, co wiedzą, albo czego nie wiedzą przesł#!$%@?ący - potwierdziłem w śledztwie
@Kempes: kolejny paragraf "No właśnie, niestety to, co napisał, jest prawdą. Ale tego nie wiedziałem, do momentu, kiedy profesor pokazał mi kopie dokumentów. Wynika z nich, że jak już tę lawinę uruchomiłem, to Antek zeznał nie tylko o tym, co wynikało z moich słów, ale także wyjawił informację związaną z rewizją u mnie w domu, którą przeprowadziła wcześniej SB. Chodziło o stosy ulotek od studentów do robotników, które przechowywałem w
Lata 60te to także 66 i 67 rok. Młodzi ludzie w tym wieku już potrafią coś działać


@Kempes: tak, ale nie mają szans być liderami, nawet jeżeli Macierewicz był jednostką super wybitną i w wieku 16-17 lat (tyle miał w 66 i 67 roku) jakoś przyciągnął uwagę służb to nie zakładałbym że te służby przywiązywały do niego uwagi np chcąc go zwerbować, jak pada sugestia już tutaj w komentarzach.
@Kempes: duży plus dla nich, również też znam taką osobę. natomiast to nie znaczy, że powinniśmy mieć coś za złe komuś kto w takim wieku jak się dowiedział że kumpel i tak podał informacje, dodał coś od siebie.
Co najwyżej gdyby ktoś mimo dokumentów dalej sie wypierał takich drobnych spraw to to by mu można mieć za złe, ale sam fakt złożenia zeznanie specjalnie nie powinien nikogo boleć. Tym bardziej że