Wpis z mikrobloga

Co do BystrzakTV:
Jako dziecko widziałem takie akcje będąc synem właścicieli wiejskiego baru w latach 90. Mieszkałem "płot w płot' z barem i widok oszczanego żula, bijących się nawzajem, wyzywających się najróżniejszymi wiązankami nie robi na mnie żadnego wrażenia. No ale rozumiem że nie wszyscy widzieli akcje żuli spod sklepu... To mają być dymy? Nic specjalnego.

#danielmagical #bystrzaktv
  • 10
  • Odpowiedz
@flajn: To żeś podsumował xD To że widziałem takie rzeczy za dzieciaka, nie znaczy że teraz jestem oszczanym żulem. W sumie nawet alko nie tykam. Nie widzisz różnicy między byciem dzieckiem alkoholików od dziecka właścicieli baru, bardzo przykre.
  • Odpowiedz
@flajn: Ale w sumie powiem że było ciekawie. Zawsze na jakieś odpusty, święta dostawałem słodycze i zabawki. Żulki w ten sposób chciały przypodobać się właścicielom, dostać więcej na zeszycik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kumplu? Solidne łokieto? xD
  • Odpowiedz
  • 6
U Magicala są zawiłe akcje


żulki tylko dla kasy.

@CzatownikzCzatowni ad 1 taniec kurczaka jeee
ad2 a Goha jaką rolę pełni w serialu zwierzynskich?
Bystrzaka oglądam przelotnie, ale to co mówisz o nim, a o magicalu to nie ma zbyt wielkiej różnicy. Różnica była kilka miesięcy temu, teraz to tylko siedzenie na dupie i picie.
  • Odpowiedz
@Dr_Riv: jeśli oglądasz Magicala od np remontu to się nie dziwię że nie widzisz różnicy. Geneza tych dwóch streamów jest zupełnie inna. Daniel nie podstawił Gohę czy Jacę przed kamerę jak zaczynał. Bystrzak podstawił od początku kilku żulków żeby na nich zarabiać. Taka mała różnica.
  • Odpowiedz