Wpis z mikrobloga

@mroz3: jeden z bardziej przereklamowanych filmów ostatnich lat moim zdaniem. Przez pierwszą połowę nie czaiłem o co chodzi a jak zobaczyłem jak wyczytali kod z kurzu to padłem. Dużo nieścisłości i tak w ogóle nie do końca wiadomo o co w nim chodzi. Zgodzę się jedynie, że muzyka super.
  • Odpowiedz
@1Bodgan: dla mnie głupotą która od razu powaliła ten film było wybranie planety na której czas najwolniej płynął :D
banda debili, polecieli najdalej żeby stracić najwięcej czasu :DDDDD
  • Odpowiedz
@mroz3: świetny film, oglądałam już trzy razy i za każdym razem mi się tak samo podobał. Trudno trochę się połapać, o co chodzi z tym sześcianem - ale takie są film Nolana - trochę nierealistyczne - albo przynajmniej nie możliwe w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz
jeden z bardziej przereklamowanych filmów ostatnich lat moim zdaniem. Przez pierwszą połowę nie czaiłem o co chodzi a jak zobaczyłem jak wyczytali kod z kurzu to padłem. Dużo nieścisłości i tak w ogóle nie do końca wiadomo o co w nim chodzi. Zgodzę się jedynie, że muzyka super.


@1Bodgan: Czyli przereklamowany, bo nic nie zrozumiałeś? xD
  • Odpowiedz
dla mnie głupotą która od razu powaliła ten film było wybranie planety na której czas najwolniej płynął :D

banda debili, polecieli najdalej żeby stracić najwięcej czasu :DDDDD


@TwojStaryToKorniszon: Zwiedzenie planety Miller jako pierwszej jest uzasadnione w dialogach załogi; wyraźnie zaznaczone w filmie.
  • Odpowiedz
@mroz3: fajny film, miło bawi się konwencja i nauka i jak na blockbuster to rzeczywiście mocno ambitny i dobrze zrobiony, ale byłbym daleko od nazywania go aż tak super hiper zajebistym filmem xD
  • Odpowiedz
@Ataxia: czułem, że zaraz się zlecą fanboye i będziecie się wzajemnie smyrać po sisiorkach ;) Film ma bardzo skrajne opinie, komentarze i rankingi wszystko pokazują, zwłaszcza na zagranicznych portalach. Od początku nie czaiłem, co jest takiego świetnego w Interstellarze. Momentami był wręcz nudny. A porównanie Dunkierki tylko dlatego, że oba filmy zostały wyreżyserowane przez Nolana jest w ogóle nie na miejscu. Pokazuje, że nie chciałeś bronić filmu tylko zjechać ludzi,
  • Odpowiedz
@1Bodgan: Granie na niskich emocjach, ludzie to lubią. Przecież cała linia fabularna tego filmu i motywacje bohaterów są tak banalne i pseudo-rozczulające, że ech. Już najnowszy Mad Max miał w sobie więcej esencji, przynajmniej nie marnowali czasu na zbędne #!$%@?. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz