Wpis z mikrobloga

  • 11
@George_Patton Zgadzam sie z toba, jestem prymitywem. Malo tego otoczony prymitywami dla ktorych najlepszy biznes to dotacje unijne. Podatki uwazam za kradziez. Jak kupuje od staruszki na murku chrzan, to mam w dupie czy rozlicza sie ze skarbowka. Dlatego cieszy mnie pan wietnamiec co sobie radzi lepiej ode mnie, bo pan cygan to nawet dupy z domu nie ruszy bo woli socjal. Dzieki wietnamczykowi mam tureckie majty za zlotowke a dzieki sebie
  • Odpowiedz
@fruwajacy_dronik: Też chciałbym by podatki były jak najniższe, ale nie kieruję się korwinkowym #!$%@? - są one potrzebne. Polscy przedsiębiorcy też kombinują, ale w znacznie mniejszym stopniu niż Wietnamczycy, a na ich oszustwach wszyscy jesteśmy stratni, bo podatki to nie tylko socjal, ale również infrastruktura i służby z których pomocy wszyscy korzystamy. Poza tym podkreślam fakt, że stawia to polskich przedsiębiorców w gorszej sytuacji, bo nie mogą cenowo konkurować z Wietnamczykami.
  • Odpowiedz
@Maciek92 wyslesz mi w pw albo tutaj konkretnie na mapce, gdzie tego szukac?

@takrodzisiegniew Myslalem o tym, ale wprowadzanie importowanego towaru do handlu wiaze soe na pewno z dodatkowymi kosztami (nie wiem ile). Po drugie nie stac mnie na kontener majtek. Po trzecie nawet jak bym sie dwoil i troil to nie #!$%@? takiej ilosci towaru nie prosperuje az tak dobrze.
  • Odpowiedz
@takrodzisiegniew Nie wiem mam zupelnie inne wrazenie. Wietnamczycy w Polsce maja te slynne "polskie mordy" o ktorych mowil Linda i nie odbieralem nigdy tego co robia za dziecinnie proste. Nie rozumiem fenomenu, moze maja swoja mala azjatycka spolecznosc tutaj i wymieniaja sie doswiadczeniem z wypracowanych metod kreatywnej ksiegowosci i ruchania panstwa. Trzeba by bylo pojechac popytac.
  • Odpowiedz
Pierwszy raz spotkalem sie tam z wypisywana recznie faktura. Co nie zmoenia faktu ze przy sladowej znajomosci jezyka kreca tutaj biznes w obcym kraju, co dla mnie Polaka nie jest to proste i bez ksiegowego zdechlbym pod plotem. I jeszcze do tego potrafia #!$%@? te antyludzkie panstwo na podatki. Jestem pelen podziwu.


@fruwajacy_dronik: Gościu bo wielu z nich to beneficjenci mafii wietnamskiej i idzie tam pranie pieniędzy, handel tanią siłą roboczą
  • Odpowiedz