Wpis z mikrobloga

Zawsze z boku, malo zdjeć w klasie, na studniowce go nie widac, koledzy z klasy uśmiechnieci tylko Knur gburowaty. Teraz wiadomo czemu tak traktuje Małysza. Chce byc "fajny" czyta wykop podlapal ze Mirki go nazywaja psem wiec polecial i upodlil doszczetnie swojego "przyjaciela". Mial ciezko w szkole to teraz musi die zrewanzowac.( ͡° ʖ̯ ͡°)
#danielmagical
Pobierz Wunszz - Zawsze z boku, malo zdjeć w klasie, na studniowce go nie widac, koledzy z kl...
źródło: comment_JaSXMKl1gQRBhhQPecBNwIn3KcTTfW4R.jpg
  • 42
@Wunszz: popatrzcie sie na to zdjecie przez chwile i w głowie wyobraźcie sobie gdzie ten człowiek tak na prawde spędził wiekszość czasu - wychowany w śmierdzącej melinie z matką alkoholiczka i konkubentem, codziennie wracał po szkole do patologi, zero kasy i perspektyw... dla mnie to smutny obrazek. Uciekł w świat cyfrowy do jeszcze większej patologi czyli tibii... A teraz poczuł sie wreszcie kimś... i taki to smutny obraz tego człowieka. Przecież
@GrzegorzPorada Owszem zgadzam się z Toba, tylko gdzie w tym momencie byli nauczyciele, Pedagog, wychowawca? Przecież GoHa przychodziła na wywiadowki, nie interesowali się? Nie próbowali pomoc?
@Wunszz to że gnębi Małysza to jedno, ale w domu bajki też nie miał, nie wiem czy gdybym miał taką sytuację w domu to umiałbym się odciąć i w szkole być wesolkiem.
@Wunszz: bo malysz nie jest przyjacielem, tylko podwładnym - siedzi u magicala za jakieś grosze + alko, zamiast pójść jak człowiek do normalnej roboty. W sumie dziwi mnie to, że jeszcze ludzie go oglądają, ostatnio włączyłem go na 30 minut i w sumie #!$%@? jak... Widać, że brakuje pomysłów na ten kanał.
@Galactus Potencjał ma działka jak to pisał któryś Mirek. Ale na następnym strimie będzie napewno hurr durr Wunszz ja cię znam wiem kim jesteś dojadę cie #!$%@?. Za te zdjęcia pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)