Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@sqarlotte Pisać i rozmawiać między sobą a upodlic go przy 10k widzach przez swojego (tak twierdzil) "przyjaciela" jest różnica ( ͡° ʖ̯ ͡°) A za psiaka dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Wunszz: obrażanie kogoś za plecami w towarzystwie kilkuset osób > śmianie sie z tego w oczy. Świat staje na głowie... A poza tym to Małysz nie jest tam żadnym przyjacielem cała melina jak i daniel na każdym kroku pokazuje mu ze oni tam go nie chcą a on mimo tego tam siedzi. Gdzie tu przyjaźń... Chyba jednostronna
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@duzeelobenc widać że to przyjaźń jednostronna, powiedział nie raz ze Daniel jest jego przyjacielem i jak było można zobaczyć chce go obejmować. Widzę że sam dostrzegasz to wszystko skoro masz posty typu "co za #!$%@? pies".
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@duzeelobenc Nie jesteś hipokryta, nie piszesz tak dobrze rozumiem, ale widzę że też nie czytasz że zrozumieniem. Bo nie napisałem nigdzie że mi go szkoda tylko dlaczego tak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wunszz: chodziło mi o ogół wpisów, gdzie ludzie którzy go wyzywali, wstawiali memy #!$%@? Małysza prądem. Teraz piszą, ze im go szkoda i jak Daniel mógł tak upodlić Małysza
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@duzeelobenc Jak widzisz i zdazyles przejrzeć moje wpisy nie dołączyłem się do żadnego wpisu dotyczącego że szkoda mi Małysza bo to co on zrobił to sam sobie zapracowal na to. Odniosles się stricte do mnie więc wywiązała się rozmowa pochopnie oceniles( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz