Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mirki! Zadawałem sobie pytanie czy można zakochać się w kobiecie od pierwszego spojrzenia i wczoraj poznałem odpowiedź - TAK!

Poznajcie Lucy - przez 9 lat była trzymana w oborze (,) Wczoraj to cudo adoptowaliśmy ze schroniska Gaj w Wielkopolsce.

Z tego względu, ze Ci zwyrodnialcy trzymali ją w takich a nie innych warunkach nie nauczyła się załatwiać na dworze i siusia czasami w domu ale to nie problem, do wszystkiego dojdziemy z czasem. Jestem absolutnie szczęśliwy, ze będziemy mogli jej zapewnić spokojną i radosną starość <3

Dodam tylko, ze nie sądziłem ze spacer o 6:30 w niedzielę sprawi mi tyle radości ()

W komentarzu dodatkowe foto (ʘʘ)

#pokazpsa #feels #oswiadczenie
hassassin - Drogie Mirabelki i Mirki! Zadawałem sobie pytanie czy można zakochać się ...

źródło: comment_aud2Cznz7J36mpQa5ELzNjUx5FlFAprM.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Właśnie takie psy są najbardziej agresywne, niedożywione, niepewne i po prostu mają #!$%@? życie.


@crazyfigo: Chyba mówisz o psach w mieście. Nigdzie indziej nie widziałem bardziej agresywnych psów, jak w mieszkaniach bloków. Mój ojciec ma psa, który spędza cały rok na dworze (tak jest nauczona, w mieszkaniu się strasznie męczy) do pilnowania kur, może się wybiegać na działce, która ma 2,2 tys. metrów kwadratowych i robi tam co chce i
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: Ludzie mojego pokroju xD

Widać, że jesteś Januszem psów. Hurr durr trzymanie psa w bloku itd. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Liczy się to czy i jak pies zachowuje się wśród innych psów, jak często ma z nimi kontakt. A nie to że ma 2,2 tys. m2. Nic nie zastąpi psu zabawy i interakcji z innym. Dlatego zarówno psy miastowe jak i wiejskie na ogół nie są nauczone niczego,
  • Odpowiedz
Liczy się to czy i jak pies zachowuje się wśród innych psów, jak często ma z nimi kontakt.

@crazyfigo: Ma bardzo częsty kontakt. Dużo częstszy z obcymi ludźmi, jak te miastowe.

A nie to że ma 2,2 tys. m2. Nic nie zastąpi psu zabawy i interakcji z innym


@crazyfigo:
Jednakże lepsze dla psa 2,2 tys. m2 i kontakt z właścicielem w ciągu dnia po te kilka godzin, gdzie
  • Odpowiedz
Dlatego zarówno psy miastowe jak i wiejskie na ogół nie są nauczone niczego, choć przynajmniej te z blokowisk wiedzą, że Inne psy istnieją.

bzdura.

Weź takiego psa ze wsi na spacer z innymi psami - zobaczymy jak się zachowa. Mój może chodzić bez smyczy po mieście, nie odstąpi mnie a krok, nie zje innego psa, ale i potrafi się obronić. Łatwo mówić że pies na wsi jest spoko jak nie miał do czynienia z niczym innym jak kurami i oborą.

Mam znajomego na wsi, który tak wytresował psa, że też chodzi przy nim.

Łatwo
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: No to może mówimy o innych psach miastowych i innych wie jakich. Ja na ogół spotykałem #!$%@? agresywne psy na wsiach - chcące #!$%@?ć mojego bo tak. Właściwie był jeden konkretny powód - one nie znają życia poza ogrodzeniem. Ja mojego psa zabieram wszędzie, poświęcam mu mnóstwo czasu na dojazdy do parków, lasów gdzie może pobiegać z innym psami. A mieszkanie jest od spania o odpoczynku i gwarantuje Ci,
  • Odpowiedz
Ja na ogół spotykałem #!$%@? agresywne psy na wsiach - chcące #!$%@?ć mojego bo tak.


@crazyfigo: Ja za to na ogól spotykam #!$%@? agresywne psy w miastach, które chcą mnie #!$%@?ć bo tak. Przejdę obok takiego i już ujada na mnie jakbym go naleśnikiem w mordę przyłożył.

Ja mojego psa zabieram wszędzie, poświęcam mu mnóstwo czasu na dojazdy do parków, lasów gdzie może pobiegać z innym
  • Odpowiedz
@hassassin: Ja pierdziele oni nie rozumieją roznicy pomiedyz tym aby zrobić jej bude w oborze i wyłazi sobie na dwór biegać, załatwiać się, bo nie byłoby żadnej różnicy między moimi psami które latem są w altance w której jest buda (na bogato) a w zimie i zimniejsze dni są w domu. Ale to nie o samą oborę chodzi, tylko po prostu trzeba powiedzieć, że #!$%@? o nią nie dbał, taka
  • Odpowiedz