Wpis z mikrobloga

Ale mnie śmieszą komentarze jaki to nie był stronniczy Miecugow w szkiełku. Zawsze gdy dzwoniły oszołomy mówił "dziękujemy za telefon" i wracał do tematu. Był wściekły tylko gdy ludzie go obrażali i wyzywali. Tylko żeby to wiedzieć trzeba było oglądać. Standardowy przemysł pogardy.

#neuropa #4konserwy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewa_reka_sorosa: Ja w ogóle nie rozumiem tematu stronniczości TVNu jako takiej. Nigdy tego nie zauważałem. Możliwe, jednak że jest tak dla tego, ze pisu za jakąkolwiek stronę nie uważałem i nie uważam tylko za jakąś narośl ustroju polskiego, która wyrosłą w dobie transformacji.
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka tak, o Trumpie, Korwinie, Rosji i Syrii to jest tam cała prawda całą dobę. By nie zauważać stronniczości i zakłamania TVN, trzeba być skończonym idiotą. I dlatego też jest gorszy od TVP, bo tam propagandę nawet skończony idiota zauważa.
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka: bo musiałbyś szukać info w różnych źródłach. TVN, TVP-dwie strony barykady, każda stronnicza i manipulująca. Widzisz, wyobraź sobie że media mają opisać, że Staszkowi w rowerze koło pękło. TVN zrobi tyradę o tym że to wina obecnej władzy. TVP zrobi materiał o tym że to wina lat zaniedbań poprzedniego rządu.
A jak poszukasz sam w necie to się dowiesz że to ta #!$%@? Grażyna z pod jedenastki mu przebiła
  • Odpowiedz
  • 1
@Pantokrator chciałbym w końcu zobaczyć te manipulacje, bo póki co to tylko czytam wpisy wykopków, ale nie spotkałem nic konkretnego. Pamiętam jak na wykopie pewne środowiska #!$%@?ły o pizzagate i że TVN nic nie mówi, ale jakoś jak Trump wygrał to wszystko ucichło i o żadnych procesach, a tym bardziej wyrokach ani widu ani słychu.
  • Odpowiedz
@seicel chciałem coś napisać, ale osobie tak zaślepionej, że czegoś tak oczywistego nie zauważa, nic nie wytłumaczę. Przed wyborami działania Trumpa ludziki w tej telewizji potrafili kilkanaście minut komentować słowami "obrzydliwe", "oburzające" itd. bez podania choćby jednego argumentu (przy okazji debaty, gdzie zaprosił ofiary Clintona). O Syrii bezczelnie kłamią, wybielając terrorystów w czasie bitey o Aleppo, pomijając fakt, że rząd kilkakrotnie wprowadzał zawieszenia broni i korytarze ewakuacyjne dla cywilów. ZKorwina robili
  • Odpowiedz
@seicel: http://www.tvn24.pl/raporty/tragedia-aleppo,1104

Powstańcy, rebelianci. A wiesz, kto tam się bronił przede wszystkim? Korzystający z żywych tarcz bojownicy frontu AL Nusra (wówczas pod nazwą JFS), czyli syryjska Al Kaida wraz z dzielnymi obcinaczami głów. Powstańcy, cholera jasna :D
Nawet się idioci nie zająkną, co do cholery robią cywile w strefie walk, a przecież to jest KLUCZOWE pytanie. Tak jak pisałem, było kilka okazji, gdy rządowi specjalnie tworzyli korytarze ewakuacyjne. Jak się
  • Odpowiedz
@esox to prosta logika typie śmieszny. Asad nie miał żadnych powodów, by bombardować cywilów w Aleppo. W każdej jnnej bitwie ewakuowano cywilów z obszaru działań. To Asada krytykuje się za zabijanie cywilów i zależało mu na tym, by nie ginęli (mniej trupów -> mniej ludzi, którzy cię nienawidzą, mniej wsparcia z zachodu dla bandytów). Faktem jest, że istniały korytarze, faktem jest, że Aleppo było bronione przez FSA, Nusrę i Zinki (obcinacze
  • Odpowiedz
@Pantokrator: To teraz pokaż coś na poparcie swoich słów. Dałeś link do TVN24 i chcesz żebym uwierzył Ci na słowo, że jest inaczej? Piszesz, że Korwina nazywają faszystą. To czemu nie dasz jakiegoś nagrania lub artykułu z TVN gdzie padają te słowa? Mogę od razu podpowiedzieć, że pewnie najłatwiej będzie coś znaleźć odnośnie jego heilowania w PE. Jeśli Trump to szukaj Kraśki, bo ten jest mega stronniczy i faktycznie w
  • Odpowiedz
@seicel a konkretnego tekstu nie dam, bo nie chce mi się w tym gównie sprzed lat nurkować. Telewizji nie oglądam, pamiętam jak raz TVN na 10 minut włączyłem i jedyne co mówili, to wyzywali Trumpa od najgorszych. 0 faktów, 100% opinii. Ale jak pisałem - łykaj to gówno do woli, w sumie to przy twoim poziomie wyprania mózgu i zidiocenia, nie ma nawet co próbowac ci przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@seicel dowodów jest pełno, ale ty wszystko kwestionujesz, bo ci się źródła nie podobają, albo po prostu (jak z sytuacją cywili w Aleppo) temat zlewasz i już. Miłego łykania TVN-owskiego gówna.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Ja nawet nie mogę kwestionować, albo krytykować cokolwiek, bo żadnego źródła nie dałeś. O Aleppo dałeś tylko tekst TVN, który jest według Ciebie nieprawdziwy, i też nie dałeś nic na potwierdzenie swoich słów.
  • Odpowiedz