Wpis z mikrobloga

Przez to co zobaczyłem w ostatnie dni muszę się wyżalić..
Oglądam Daniela od dawna (regularnie od ok końca 2016 roku). Pamiętam jak wszedłem pierwszy raz na stream jeszcze na hitboxie. Daniel na kacu jadł jakieś jogurty i bułki (oczywiście jak świnia), wszystko było takie naturalne, bez ciśnienia (chyba w mieszkaniu kuzynki). Później pamiętam jak nadawał z mieszkania na urzędniczej. Mieszkanie było skromne, może średnio urządzone, ale nie przypominało meliny i noclegowni. Jaca wieczorami oglądał sobie tv, Gocha razem z nim od czasu do czasu włączając się w streamy.
Atmosfera była genialna (na yt oglądam Daniela od ok 10tyś subów), wszystko działo się automatycznie i naturalnie. Potem mieszkanie z Guzikiem.. Wieczorne jedzenie metki cebulowej, pogawędki i pierwsze kociołki i zerowanie piwa (tak, to było kiedyś mega wyzwanie). Stream z #mahonek. Daniel zawsze bujał w obłokach, lecz jego Ego jest na poziomie Saturna. Teraz nawet do Adriana się nie przyznaje wielki streamer..
Straszny regres nastąpił podczas remontu pokoju, doszły duże pieniądze, widownia.. Daniel jest już oderwany od rzeczywistości. Ludzi traktuje jak śmieci. Okłamuje przy każdym streamie, aż się odechciewa oglądać. Myślałem, że to wszystko z czasem się unormuje, ale to już nie wróci..
Daniel tylko gada: Nie mam siły, #!$%@? stąd jak zakończymy itp. Wszystko robi na siłę.. Gdzie ta naturalność i streamowanie z zamiłowania? Szczera relacja (w ramach Grubasa) z widzami..
Sknera jakich mało.. Nawet na własne urodziny nie przygotował NIC zupełnie NIC! Liczył tylko na donejciki i widzów. I ten cel na głośniki.. to już szczyt wszystkiego.
Goha wygląda jak wrak człowieka od Kwietnia, mieszkanie #!$%@?. Łuki u progu FC Bidul (kiedyś sobie tylko pykał w cs całymi dniami)
Ale oglądam, bo za każdym #!$%@? razem mam nadzieję, że wszystko wróci i będę mógł szczerze się śmiać z akcji i dymów.

#danielmagical
  • 6
@CzatownikzCzatowni: może ma po 12 k ludzi na streamach.. ale w jego przypadku to nie jest powód do radości. 11k ludzi ma z niego,z jego rodziny bekę ktoś tam podziwia i wspiera jeszcze inni ma to w dupie.. grubas nie ma contentu tak jak nie ma rozumi i godności . Menelica ma rację Daniel Magical nie jest prawdziwym męzczyzną bo żaden facet nie da jechać po swojej matce i rodzinie.. pozwolić