Wpis z mikrobloga

YERMOM - Poo-Brain - 64k PC Demo - bardzo ładne audiowizualnie demko () A Farbrausch ze swoim demkiem w tym roku dał ciała i nie wrzucam nawet.

#demoscena #64k
xandra - YERMOM - Poo-Brain - 64k PC Demo - bardzo ładne audiowizualnie demko (。◕‿‿◕。...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: Źle się wyraziłem za co zwracam honor. Chodziło mi bardziej o to że realistyczna grafika nie pobudza tak wyobraźni jak np ta rysowana albo wcześniejszej generacji. Doszliśmy do momentu gdzie masz podane jak masz odczuwać i co widzić. Avatar też miał super realistyczną grafikę a mimo to już się zestarzał.
  • Odpowiedz
@Gonzo_6: No, w maxie też się przesuwa polygony i są też suwaki. Zgodnie z twoja porąbaną logiką każde CGI to kupa pluta przez komputer. To co? Może demka malowane akwarelami czy olejami?
  • Odpowiedz
@Surgeon: Prosze przeczytać drugią wypowieć. A co do tego co napisałeś to tak już nie mogę patrzeć na ten procedular generic kitbashing. Prawda jest taka że realism najszybciej się starzeję i nie ma żadnej wartości ponieważ nie odziałuję na wyobraźnie
  • Odpowiedz
No, w maxie też się przesuwa polygony i są też suwaki


@Surgeon: CGI to nie tylko max po za tym używanie maxa czy mayi tylko do modelowania i renderowania to strata pieniędzy.
  • Odpowiedz