Wpis z mikrobloga

@Celnik4: jesteś w błędzie
grozi mu odsiadka i streamy przejmie małysz

jak myslisz dużo czasu zajmie mu zrobienie grupy na fb "psy małysza" i wysłajcie hajs na nowe konto daniela bo stare mu hehe zablokowało i teraz ja sie będe nimi zajmował z panią gosią tenk ju riczard
  • Odpowiedz
@Celnik4: Podziękujmy @unko i jemu podobnych. Grubas dostaje kupę kasy za nic, więc nic dziwnego że nie stara się by streamy były ciekawsze.

Kiedyś zarabiał po 100-200zł dziennie, więc liczył się z widzami, realizował cele, siedział całe dnie przed kamerą (jak na streamach z początku remontu), itp. itd.
  • Odpowiedz
@vegeciak: znowu jestes w błędzie

bójka z nowakiem, nieuzasadnione zgłoszenie b-----e gdyż telefon został wykonany z numeru zarejestrowanego na niego, demoralizacja młodzieży, zakłócanie porządku po 22, bójka z tym gościem co sie chwalił na streamie i jeszcze kilka innych
  • Odpowiedz
@Renard15: Grubas:
- nikogo nie demoralizuje (poczytaj co musiałby zrobić, żeby można go było oskarżyć o "demoralizację")
- od jakiegoś czasu nie zakłóca porządku po 22 - a nawet jeśli to po 1 robi to sporadycznie, po 2 to tylko wykroczenie
- obie bójki to żart - w jednej delikatnie rozciął skórę Nowakowi, w drugiej nabił guza Ozkowi. Ludzie dostają zawiasy za dużo poważniejsze w skutkach pobicia. Powiem więcej... Znam przypadek, w którym oskarżony o podobne przestępstwo nie dostał nawet zawiasów - postępowanie warunkowo umorzono bo sprawdza dogadał się z pokrzywdzonym i m.in. pokrył koszty kilkumiesięcznej rehabilitacji

O zgłoszeniu b------m nie wiedziałem. Ludzie na Wykopie pisali, że zgłaszał Seba z
  • Odpowiedz
@vegeciak: i znowu jestes w błędzie

nikogo nie demoralizuje
tak, ale na wcześniejszych rozpijał nieletnich (którzy uciekali przez okno)

od jakiegoś czasu nie zakłóca porządku
  • Odpowiedz
@Renard15: 1. Może rozpijał, może nie rozpijał. Dowodów na rozpijanie nie ma (i już nigdy nie będzie), a zarzutów póki co nikt mu nie postawił.
2. Za poprzednie sprawy zakłócania porządku grubas został już ukarany i to z grubej rury (karą ograniczenia wolności - przynajmniej tak mówił).
3. Co do bójki... Ty cytujesz paragrafy znalezione w googlu, a ja mówię o praktyce sali sądowej. Żaden sąd za taką śmieszną bójkę
  • Odpowiedz
@Renard15: 1. Tego streama nie oglądałem. Myślałem, że chodzi o dziewczynę która jakiś czas temu piła a-----l siedząc w oknie i która w zasadzie nie wiadomo ile miała lat. Tak samo z tymi chłopakami z Twojego linka - wiesz ile mają lat, znasz ich personalia? Jeśli nie, to zapomnij że ktoś się tym zainteresuje. Jeśli tak, to proszę o informację na priva - chętnie wyślę linka z danymi policji. Poprzednie moje zgłoszenie potraktowali poważnie, teraz pewnie byłoby podobnie.

I tu nie chodzi nawet o to, że zgłaszając wykroczenie/przestępstwo muszę podać ich dane. Chodzi o to, że na pytanie o ich dane (w razie ewentualnego postępowania przeciwko grubasowi), grubas odpowie, że nie wie kim oni są, nie zna ich, i na tym się skończy.

2. Nawet jeśli, to jak mówię - to tylko wykroczenie i ma się nijak to "odsiadki" za bójki. Grubas nie rozumie, że jego problemy spowodowane są głównie niepotrzebnymi bójkami, a nie dymami (głośną muzyką i rozmowami) na streamach. Rozumiem wyłączanie kamery w momencie największych dymów (grubas boi się, że znów na policję trafi jakieś zgłoszenie gdy np. uderzy matkę albo chlapnie językiem i wygada się ze swoich niektórych "dokonań"). Nie rozumiem szeptów po 22 i panicznej obawy przed
  • Odpowiedz