Wpis z mikrobloga

#rozowepaski chce was przestrzec przed zakupami w sklepie VUBU.PL Kusi niskimi cenami ale gra nie jest warta świeczki. Na zamówienie czekałam 2 miesiące, finalnie dostarczyli 7 z 12 rzeczy, do tego w jednym pomylili rozmiar. Ogólnie numeracja to jakaś pomyłka zamówiłam S, a to co przyszło nadaje się na rozmiar L. Do tego materiały strasznie sztuczne, źle się układają. Jakby tego było mało to na zwrot kasy nadal czekam a od odesłania paczki minął już miesiąc, kontakt? Istnieje tylko teoretycznie. Dodzwonienie się graniczy z cudem, a odpisują od święta. #mirabelkipolecajo #mirabelkiniepolecajo #zakupy
  • 10
  • Odpowiedz
@DreyfuS: Liczyłam się z tym że będę czekać 18 dni bo tak było napisane przy zamówieniu, ale jednak 18 dni to nie 2 miesiące i jeszcze nie dostać wszystkiego co zamówiłam. Poza tym naprawdę z tych rzeczy co przyszły to tylko jedna było dobrej jakości tylko co z tego skoro w S można się utopić i wymiary z oferty kompletnie się nie zgadzają z rzeczywistością. Bardzo się zawiodłam, szkoda że
  • Odpowiedz
@SmutekToJa napisz na ich fanpage na PW stanowczo że się upominasz o zwrot pieniędzy. U mnie to pomogło albo to był zbieg okoliczności bo w ciągu 1-2 dni pieniądze miałam na koncie. Jakość im mocno spadła, a rozmiarów nie będę nawet komentować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmutekToJa: Potwierdzam! Nie kupujcie nic od nich...
Banda oszustów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na swoje zamówienie czekałam miesiąc.
Po przymiarkach sukienka nie spełniła moich oczekiwań i postanowiłam zwrócić ją.
Wszystko z mojej strony poszło sprawnie, gorzej z nimi :D ponad tydzień już czekam na przelewem ()
Polecam tę grupę na FB.https://www.facebook.com/groups/1169952013072364/permalink/1583436455057249/?comment_id=1598838086850419¬if_t=group_comment_reply¬if_id=1504538546495632
  • Odpowiedz