Wpis z mikrobloga

Godzinę temu zleciłem testowa wypłatę z bitbay.net na właśnie co utworzony portfel Electrum i do teraz wisi jako unconfirmed. To normalne, że to tak długo trwa? To mój pierwszy przelew w życiu, naczytałem się że przelewy sa szybkie a tu trochę zdziwienie. No i kolejna sprawa która mnie nurtuje, zleciłem wypłatę 0.015 BTC i czy ja dobrze widzę, że opłata wyniesie 0.00273 BTC? Wydaje mi się trochę drogo

#bitcoin #bitbay
  • 15
@oazaSpokoju: Niee, radzę się mocno zainteresować kryptowalutami bo zaczynają powoli wchodzić do mainstreamu. To IDEALNY czas by się tym zainteresować, wiedzieć jak co działa i być o krok do przodu niż inni. Można też sporo zarobić przy okazji samemu rozwijając zdecentralizowany świat.
Opłaty zisiaj są najwyższe w historii, fajnie trafiłeś, ostatnie dni.to największe zamieszanie w historii btc.Wlasnie od wczoraj zaczęły się zmiany które radykalnie obniża cenę transakcji. I jeszcze 40pln za 240 to koszmar, jasne, ale gdybyś przesłał milion dolcow to opłata tez była by 40zl. To trochę zmienia optykę. Tak czy inaczej za tydzień /tygodnie wszystko znacznie się uspraw.i i stanieje.