Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Kto z was się wybiera na finał sezonu GOT do Heliosa? W ogóle jak oceniacie szanse by dostać bilety? Bilety dają od 10 w sobotę. Nie wiem czy się nastawiać na wielkie nocne kolejki czy nie. Bo na 8 rano to bym przyszła pod kino, ale jak ma być całonocne stanie to odpuszczam. (dla niewtajemniczonych Helios zrobił promocje w swoich kinach, seans w poniedziałek na 20 tylko trzeba się zarejestrować internetowo i 2 bilety dają w sobotę od 10, zasada kto pierwszy ten lepszy). #got #pytanie #wroclaw #alejabielany
  • 8
@MaxwellStB: czekania chyba dużo nie będzie jak już zaczną dawać od tej 10. jedna sala, ograniczone miejsca. rozdadzą bilety co mają, a reszta odejdzie z kwitkiem. tylko właśnie czy jest sens wstawać rano i jechać na Bielany jeśli grupa fanów postanowi czekać całą noc i zrobić sobie już wtedy kolejkę więc my się nie załapiemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MirabelleCooper sam o tym myślałem ale odpuszczam. Dla mnie got to jeden z najlepszych seriali w moim życiu i zawsze jak wychodzi nowy odcinek to oglądam go w nocy, w pustym i ciemnym pokoju ze słuchawkami na uszach. Cisza, spokój i pełne skupienie. A jak będzie w kinie? Ludzie będą mlaskać żarciem, siorbać kolą i obowiązkowo paplać jęzorem. Dodatkowo seans jest darmowy więc istnieje duże prawdopodobieństwo że na seans wejdzie gimnazjalne bydło.