Wpis z mikrobloga

Ja mam taką krótką, sensowną i dającą szanse na sukces radę dla wszystkich #przegryw, #tfwnogf, #tfwnobf.
Weźcie, kurde, pousuwajcie konta, zablokujcie sobie dostęp do wypoku, mirko i anonimowych i weźcie się za coś konstruktywnego.
Jednym z waszych głównych problemów jest to, że siedzicie na tym #!$%@? portalu i miziacie się po tyłkach waszym #!$%@?, co tylko wam zwiększa lvl #!$%@? do poziomu over 90000.
Tak patrzę na te wyznania i widzę ciągle te same, powtarzające się pytania i problemy. A wiecie co to znaczy? To znaczy, że prawdopodobnie większość z was nie przychodzi tu po rozwiązania, tylko po to, żeby pożalić dupkę i móc w spokoju dalej siedzieć, wiedząc, że nie jest samemu i wierząc, że ten wasz niby-przegryw, to nie jakaś patologia społeczna, tylko, w sumie, taki styl życia, w końcu jest was tu tylu.

p.s. Nie wiem, po kiego grzyba to piszę, bo przegrywy i tak wiedzą swoje lepiej i z góry odrzucają jakąkolwiek możliwość zmiany, na rzecz siedzenia w swoim ciepłym, znanym bagnie, no, ale po to mam mirko, żeby sobie czasem ulżyć.

United we lose.
F.....k - Ja mam taką krótką, sensowną i dającą szanse na sukces radę dla wszystkich ...

źródło: comment_C4yvHK4QAV9qdtTWI6nQhhGbEjmPtmX9.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Pewnie że tak. Po prostu wszelkie #!$%@? tkwiące w #!$%@? chcą chociaż odrobinkę pocieszyć się że oprócz nich są inne przegrywy na tej ziemi.
Ktoś kiedyś napisał "kto ma wyjść ze #!$%@? ten wyjdzie, reszta urodziła się przegrywami i takimi zdechnie". Kto chce ten zmieni się z #!$%@? stuleja bez kolegów w normika z normickim życiem towarzyskim, może nawet znajdzie różowego i zasra. Reszcie przeznaczona jest wegeta na wypoku do
  • Odpowiedz