Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@kluseczka_ #!$%@? mnie bierze, bo miałam dużo planów na dziś. O tych codziennych lekach słyszałam, muszę się wreszcie wybrać do neurologa, bo choruję też na inne choroby i biorę masę leków. Ciekawe ile finalnie będę brała, mój rekord to 24 tabletki na dobę XD
via Android
  • 0
@kluseczka_ teraz trochę lepiej mi, chyba ból złapany na początku, kark mnie strasznie boli, ale z oczu przestały lecieć łzy XD
@WolfSky ze mną jest coś nie tak od zawsze XD
@Szarozielony tej pyralginy muszę spróbować, nigdy nie wiem co łykać w ataku. Solpadeine pomagało, ale teraz średnio, wszystkie ibupromy i apapy to mogę wsadzić komuś w zadek, farmaceuta dał mi migea (acidum tolfenamicum) jako podobno najmocniejszy bez recepty i średnio.
@estetka ej, ty masz chyba podobne migreny do moich. Też ketonal na mnie nie działa. Obudziłam się dziś o 3 z takim bólem, że naprawdę coś okropnego. Teraz trochę lepiej. Jak cię kark boli spróbuj do niego przykładać termofor z gorącą wodą. Na ból mi pomagają rozpuszczalne solpadeine 2 tabletki na raz. Tylko nie bierz ich z kawą, bo będziesz miała mdłości, o ile już ich nie masz od samej migreny. Poza
@estetka: U mnie dwie Pyralginy zazwyczaj pomagają, bo u mnie ona szybko zaczyna działać (!). Niestety ten migrenowy stan pozostaje (mdłości, światłowstręt i tak dalej). Ale przynajmniej nie masz już ochoty uciąć sobie głowy żeby pozbyć się bólu.
via Android
  • 0
@atencja_ponad_wszystko moja mama ma stwierdzone migreny i właśnie te leki bierze, teraz cinie. Właśnie się do neurologa zapisałam, na 11.09. Kiedyś ataku były lżejsze, te migrenowe raz na dwa czy trzy miesiące. Teraz jest gorzej, od początku lipca to mój trzeci atak.
@sylvvy solpadeine działa jak ból jest mniejszy, teraz już tak sobie :( wszystkie łaski działają tak, że ból jest mniejszy, taki jakby bardziej tępy, taki ostry jakby mi wbijali noże