Wpis z mikrobloga

Połowalem na to piwo wiele miesięcy w Elblągu i nigdzie nie znalazłem, podobnie Malinowy Porter od Komesa, jedynie w zestawie ze szklanka, która już mam. Znalazłem je w Ostrzycach na Kaszubach w wiejskim Lewiatanie... Nigdy bym się nie spodziewał, że mają tam coś takiego. Polecam, przyjemny bardzo porter. #piwo
Fevx - Połowalem na to piwo wiele miesięcy w Elblągu i nigdzie nie znalazłem, podobni...

źródło: comment_a676rRwE79JcqN1ySvVvurPW84bAa82M.jpg

Pobierz
  • 4
@Fevx:
Witam Pana, piłem ostatnio (Wrocław), pełno tego było w każdym sklepie (dębowy i malinowy). Porter bardzo dobry, kawa, czekolada, lekka wanilia, czuć dębowy posmak, na minus lekka wyczuwalność alkoholu (warto leżakować). Sam porter bardzo dobry. Smakuje mi ten porter, smakuje mi też Warmiński porter, w przyszłości planuję spróbować imperatora Bałtyckiego. Malinowy Komes mi niezbyt smakuje, zbyt słodki ulepek, choć sam smak ciekawy, lekkie chili, wanilia + sok malinowy (zbyt się
@DonislawDev: warmiński również lubię, podobnie z Witnicy oraz Grand z Ambera. Nawet koncernowy Żywiecki jest fajny.
Co do Malinowego to racja, malina się mocno rzuca, ale mi się to podoba.

Bo Wrocław to normalne miasto, a Elbląg jak w lesie ()
@nofink: @Fevx:
Nie mieszkam we Wrocławiu (byłem tam tylko przez chwilę), mieszkam w innym mieście (50k+ ludności), w moim mieście nie ma sklepu specjalistycznego, nigdy nie widziałem Komesa (Porter), ani Warmińskiego Portera. W Tesco jest całkiem duży piw, ale i tak jest słabo. Brakuje mi wielu pozycji Kormorana, Pinty i innych. Słabo z dostępnością tych piw (Portery), widziałem tylko Cieszyńskiego i Żywca (odwiedziłem 4 markety).
Za Witnicą nie przepadam (masło),