Wpis z mikrobloga

ZTE AXON 7 Mini 3/32GB Golden w cenie $149.99 (najniższa cena do tej pory: $159.99 dnia 11.7.2017)
(LINK | Blog (aktualne kupony))

W tagu #kuponynazywo wrzucam wyłącznie pojedyncze kupony (lub flash deale) z najlepszą ceną jaka kiedykolwiek była w sklepie Gearbest (wg mojej bazy danych. Cena musi spaść co najmniej o 5%) lub rzadkie okazje.

Nowa GRUPA na Facebooku - https://facebook.com/groups/326747374417279/
Xiaomi - Aktualizowana lista kuponów na produkty Xiaomi
Latarki - Aktualizowana lista kuponów na latarki, baterie i ładowarki
Noże - Aktualizowana lista kuponów na noże

Bez refa:

Pobierz n____S - ZTE AXON 7 Mini 3/32GB Golden w cenie $149.99 (najniższa cena do tej pory: $...
źródło: comment_i26zikpTPwVg7VS0UrYf6h0EdRKNytwK.jpg
  • 9
@gurken @borntobetroll Obecnie zmieniłem na mi6 ceramiczny i bardzo mi tęskno za paroma rzeczami... Co takiego super mają axony? Nagrywanie wideo w stereo, dyktafon w stereo, głośniki stereo(mi6 ma dual mono...), jak ktoś lubi są chowane przyciski nawigacyjne, używałem LMT launcher żeby mieć je z boku wysuwane. Jakość dźwięku z głośników i słuchawek w Axonie miażdży raczej wszystkie inne telefony. Sama bryła telefonu też ładna, szczególnie bez domyślnie dołączanego futerału TPU, z
@gurken telefon jest super jak za swoją cenę.
Metalowy i daje poczucie solidności. Osprzetowo jest też dobrze, działa tak jak każdy flagowiec z 2015 i 2016 powinien działac czyli zero przyciec, lekkie grzanie jak się ładuje przez qc 3.0 i gra np,
Jako były użytkownik Note 2, xiaomi mi5 polecam i to bardzo