Wpis z mikrobloga

hurr durr kibice są porządni, malujo ściany dla dzieci, jak można ich podejrzewać

DO #!$%@? NĘDZY, GDZIE JA COŚ ZRZUCIŁEM NA PRAWICĘ?

aaaaaaa no tak, jak zawsze winne lewagi!


@vind: wdech i wydech i jeszcze raz. Spokojnie, bo zaraz monitor rozbijesz. Napisałeś, to teraz przeczytaj jeszcze raz swoje
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: a skąd mam wiedzieć, w tym przypadku nikt się nie podpisał. Ostatni cytat to ironia geniuszu. Ponawiam pytanie, gdzie ja coś zarzuciłem prawicowcom, pokaż dokładnie w którym miejscu albo #!$%@? się z tymi urojeniami.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Czyli nie potrafisz wskazać, gdzie takie coś zarzucałem? Idź się przejść po Łodzi, większość bazgrołów jest podpisana nazwami klubów, poza tym pisanie jakichś haseł politycznych nie zaprzecza temu, że to również kibic, wszakże niewątpliwie u nich ta tendencja jest chyba najsilniejsza ze wszystkich grup społecznych. Poza tym mój komentarz był odpowiedzią do tego co ktoś wybielając kibiców i zrzucając winę na tych mitycznych lewaków.
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios to, że klnąłem nie oznacza, że kierowałem tam do ciebie jakieś obrazy. Reszty nie czytam nawet, nie ma sensu po tym jak zacząłeś krytykować coś co sam robisz. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios winni najpewniej anarchiści i kibice, reszta to twoje urojenia przeczące temu co sam mówiłeś. Nie umiesz się powstrzymać przed obrażaniem i przestań to usprawiedliwiać. Nie wołaj mnie już.
  • Odpowiedz
@pierdze: Powinna być masowa aborcja dla polskich kobiet zgwałconych przez czerwonoarmistów po 44' tak jak to zrobiono w Rzeszy dzięki czemu pozbyli się tego gówna ze społeczeństwa. Takich rzeczy nie robią ludzie tylko cytujac pewnego faceta w muszce "śmieć ludzki"
  • Odpowiedz
@ediz4: daj spokój, rozmawiasz z człowiekiem dla którego winni są kibice, ale "lewagi" to ironicznie, bo anarchiści to nie lewica. I tak to jakiś cud że stwierdził że to anarchiści i kibice, a nie anarchistyczno - kibicowska bojówka łódzka XD
  • Odpowiedz