Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #android i #samsung, mój różowy pasek ma Samsunga Note 2 i ostatnio zastanawiamy się nad wymianą. Ona bardzo lubi ten telefon, ale my na pewno nie kupimy Note 8. Zastanawiam się czy jest sens kupować Note 3 lub 4 bo można jeszcze nówki znaleźć? Co sądzicie, te telefony mają już 3/4 lata ale były to flagowce i powinny ciągle śmigać. Jej Note 2 w sumie jest ok gdyby nie to, że ostatnio zbiła jej się szybka i trochę dotyk szwankuje.
  • 9
@Prokto: również note 4 tutaj od 2,5 roku - ja bym na pewno nie brał używki tego telefonu, ma problem z padającymi po okresie gwarancji kościami pamięci i telefon może nie wstać. Ogólnie mój zaczyna mieć pierwsze objawy, bo dosyć często się restartuje. Poza tym telefon naprawdę dobry, szkoda tylko, że czytnik lini papilarnych nie jest wspierany przez system (przez co nie działa w aplikacjach które to wspierają jak 1Password).
@Prokto: Miałem Note 2, to był mój ostatni Samsung (miło wspominam bardzo). Uwaga w Note 4 na wypalone ekrany (w przypadku używki) oraz paski na ekranie po włączeniu aparatu (nie wpływają na zdjęcia, ale to wada).
@Viarus_: to znaczy, że Millennium użyło SDK dostarczonego przez Samsunga. Nie działa to jednak z natywnym rozwiązaniem które jest dostępne od 6.0 przez co bardzo mało aplikacji go wspiera.