Wpis z mikrobloga

#poker #wojtasspinyczelen

Siema! Prawie pół roku pod tym tagiem nic nie było, parę osób pisało na pw, więc można w końcu co nieco wyjaśnić;P

Czelen skończył się w takim miejscu, w jakim można to zaobserwować na tagu. Co poszło nie tak, to po prostu zabrakło mi pary, co można było zaobserwować po kolejnych wpisach. Nigdy nie grindowałem tak intensywnie, przez co praktycznie w ogóle nie grałem w marcu i kwietniu, a w kolejnych miesiącach też nie grałem tyle, co w styczniu, czy w lutym.

W skrócie, rzuciłem się z motyką na przysłowiowe słońce, więc teraz stawiam sobie realniejsze cele. W planach są dwa, krótsze, challenge do końca roku. Teraz 36-dniowy, a później podobny.

Jest cel, ale jest to cel minimum, więc jeśli udałoby się go osiągnąć na jakimś etapie, to będę starał się grindować, aż do końca tego cyklu.

A, no i stwierdziłem, że do końca czelenu nie otwieram skrzynek, więc na koniec zdam relację co w tych skrzynkach było.

Poprzednio celem było $EV + RB, teraz RB będzie czystym bonusem.

To chyba tyle w ramach ogłoszeń.

__________________________________________________________________

Dzień 3/36

$EV = 527$/4000$

Profit = 525$

Chips ev - 94.4

Liczba gierek - 301.

Nie było żadnych ogłoszeń w sprawie startu, przymierzałem się, żeby wystartować jakoś od drugiej połowy sierpnia/początku września, ostatnio troszeczkę więcej zacząłem grać, no i stwierdziłem, że można już.

To chyba tyle, prócz tego, że chyba wiem jakich błędów, odnośnie higieny umysłu, nie popełniać :)

WojtASR - #poker #wojtasspinyczelen

Siema! Prawie pół roku pod tym tagiem nic nie ...

źródło: comment_kE08ifiSZwFODXI6E43nVSkbVdZaZJys.jpg

Pobierz
  • 2