Wpis z mikrobloga

Mireczki.
Potrzebuję #pomocy Szukam telefonu smartfona dla dziewczyny. koszt do 1500, na #android, lepszy niż Galaxy Alfa, minimum 5" wyświetlacz najlepiej FHD (wyższa rozdzielczość niemile widziana ;) )
Sprzęt taki aby się nie zacinał (minimum 3GB RAM) najlepiej 64GB pamięci wbudowanej, andek 7.
Ważna kwestia, to sprzęt dostępny w polskim sklepie z gwarancją, kolor biały, srebrny ;) #ladny

#szukam #smartphone #telefony dorzucę jeszcze #xiaomi ( ͡º ͜ʖ͡º) ¯\_(ツ)_/¯
  • 11
@slava: Do 1500zł możesz już mieć xiaomi mi 5s i to legnitnego z allegro. Nie ma co się rozpisywać nad klasą sprzętu bo wiadomo że ten smartfon na tle konkurencji wypada bardzo dobrze
@sssabae: Moja nie strzela selfie, nie siedzi na tinderach, instagramach itp więc aparat jej nie jest zbytnio potrzebny ;) Od zdjęć to jestem ja, a do tego mam lustro ;) Bardziej to, aby aplikacje się nie zacinały, i bateria dość trzymała.

@rybak_fischermann: No właśnie Mi6 raczej do 1,5k się nie znajdzie legitnego z gwarancją i PL językiem. Nad mi5s się zastanawiam właśnie jak pisze @gadatos:
@slava: osobiście mam redmi 3 pro czyli taki xiaomi bieda ediszyn. #!$%@? szybciej niż te samsungi z serii a5 2017 itp. A że pracuje z telefonami to wiem jak co działa. Miałem w ręce mi 5s i jest to świetna maszyna. Szybkość działania 3X mój telefon bo testowałem z kolegą otwierając strony itp. Mogę spokojnie powiedzieć że śmiga jak s7, zdjęcia robi świetne, nakładka miui dodaje mu PRESTIŻU AJFONA XD
@sssabae: Widziałem tego honora. Całkiem fajny, ale jest jeden problem, ma szkło wszędzie ;) A moja już jeden telefon upuściła. Więc obawiam się, że ten honor długo taki ładny by nie był ;) ( ͡ ͜ʖ ͡)
Sam korzystam na co dzień z LG G5 więc wiem że telefonem można wykonać ładne zdjęcia ;) Ale nie o tym ten wpis jest ;)

@gadatos: Czyli tak