Wpis z mikrobloga

Tak widzę wszystkie te osoby piszące pod każdym wpisem/komentarzem mb albo as "napraw tagi hehehehehe". Bezbeki wyczaiły że w ten sposób można dostać dużo plusów małym kosztem i teraz jak mb doda jakiś wpis to jest wyścig który debil mu pierwszy napisze prześmieszne, wyborne i ponadczasowe hasło które widzi się co drugi dzień od dopiero 4 lat, ale ciągle śmieszy "Napraw tagi" hahahaha, gnije za każdym razem, przezabawne.

#wykop #tagi #rakcontent
Pobierz U.....n - Tak widzę wszystkie te osoby piszące pod każdym wpisem/komentarzem mb albo ...
źródło: comment_bvLqEr5sFnweX27poFNYWdbNWGzY4nCm.jpg
  • 16
@Picfan: gdybyś zrozumiał mój wpis to byś wiedział że w dupie mam plusy, mam ból dupy o to że to są łatwe plusy przez to plusożebraki nie napiszą pod wpisem takiego mb nic innego niż "napraw tagi", gdyby nie to to mogłaby wyniknąć z michauem jakaś ciekawa dyskusja albo chociaż nowy mem
@UrbanHorn: Hehe, tylko to wcale nie jest żart bo tagi faktycznie nie działają tak jak kurła powinny. I te plusy nie są oznaką 'śmieszności' tego niby dowcipu w twoim mniemaniu, tylko tego ile osób irytuje brak poprawnego działania jednej ważniejszych z funkcjonalności tego serwisu.