Wpis z mikrobloga

"Witam wszystkich tu Małysz.
Chciałbym sprostować ostatnią sytuację której bardzo żałuje, ale chcę abyście poznali prawdę.
Obiecałem Danielowi, że nie będę spotykał się z baobabem, ale Wychodząc z moim przyjacielem którego z nam bardzo długo, poszliśmy do jego brata gdzie był baobab i jego widzowie
Jakby nie patrzeć znam go bardzo długo dlatego poszedłem.
Nie wiedziałem że jest tam baobab, więc poszedłem kiedy przyszedłem do brata mojego kolegi baobab złapał mnie powiedział że mam z nim zrobić Live bo dostane od niego i jego widzów po twarzy, celowo założył koszulke rafonixa,
walił łokieto i gadał JDM przy mnie aby mnie zniszczyć w oczach Daniela.
Kazał powiedzieć mi JDM, nie chciałem tego mówić, ale wiem, że gdybym tego nie powiedział to on po wyłączeniu streama dostał bym po twarzy.
Celowo skrzyżowałem palce podczas mówienia tego aby było wiadomo że tak nie myśle.
Wiem, że #!$%@?łem, seba chciał mnie udupić i to mu się udało, bardzo żałuje, że tam przyszedłem.
Daniel jeśli dotrze do ciebie mój post to przepraszam Cię z całego serca, możesz myśleć, że jestem fałszywy czy coś takiego, ale tak nie jest.
Chciałem tylko wyjść z kolegi bratem,a tam był baobab a on wymuszając na mnie, obecność odpalił streama i mnie zniszczył.
Mogłem Ciebie posłuchać, teraz żałuje. Chyba nigdy sobie tego nie wybaczę, możliwość streamowania z Tobą, Panią Gosią, czy Jackiem była super.
Nie wiem czy będę mógł kiedykolwiek wrócić, pewnie nie, ale wiedz, że bardzo żałuję tego co zrobiłem.
Dostałem od ciebie kilka szans i kolejny raz #!$%@?łem. Przepraszam Cię, byłeś i nadal jesteś moim przyjacielem, a ja znów Cię zawiodłem.
Przepraszam Daniel."
#danielmagical
  • 6