Wpis z mikrobloga

Jezeli Claudio przeszedłby do Milanu to tylko dlatego


@17latZyjeatymi15dajesz: nawet jakby on chciał, to Juventus mu nie powinien na to pozwolić i w sumie to samo powinien z Bonuccim zrobić, ale Marotta chce być grzeczny, więc jakby trzeba było, to i do Interu by go pewnie puścił ¯\_(ツ)_/¯
@arko123: Z niewolnika nie ma pracownika. Ciekaw jestem jak to np. będzie wyglądać w Liverpool z Kutinio. Przychodzi Claudio do Zezola i mówi, słuchajcie gram tu od początku ale #!$%@? mnie do tego stopnia Allegri/Chiellini/ktokolwiek/cukierki Balocco/ , że chcę odejść. Nie widze się w tym klubie i chce odejść w tym okienku. I elo, dajesz mu do zrozumienia że mamy plan, ze chcemy żeby został ale tak jak Bonucci jak ktoś
@17latZyjeatymi15dajesz: @arko123: @Minieri:
Według Rai Sport Juventus odniósł się do zapytania Milanu i zażądał uwzględnienia w transakcji jednego z zawodników Milanu. „Stara Dama” chciałaby otrzymać w rozliczeniu Giacomo Bonaventurę lub Manuela Locatellego. Co istotne, do wymiany miałby być włączony tylko jeden z nich.
nawet jakby on chciał, to Juventus mu nie powinien na to pozwolić i w sumie to samo powinien z Bonuccim zrobić


@arko123: chyba za dużo FMa xDDDD
Rozumiem, że jak Pirlo nie chciał przedłużać z Milanem to też trzeba go było zmusić? ;)
To w sumie ciekawe, że jak Pirlo odszedł za free do Juve to inna była gadka Turyńczyków, ale kiedy Bonucci odchodzi za (de facto) 28mln w 3 ratach
Rozumiem, że jak Pirlo nie chciał przedłużać z Milanem to też trzeba go było zmusić? ;)


@MagnaPomerania: Pirlo skończył się kontrakt, to co miał wtedy Milan do gadania? Całkiem inna sytuacja.

Ja tylko piszę, ze Juventus nie powinien sprzedawać do bezpośrednim rywala. Jak chce odjeść, to my idziemy na kompromis i cie puszczamy i ty idziesz na kompromis i idziesz za granicę. Marottta był za miękki w tych negocjacjach i Juventus
Ja tylko piszę, ze Juventus nie powinien sprzedawać do bezpośrednim rywala. Jak chce odjeść, to my idziemy na kompromis i cie puszczamy i ty idziesz na kompromis i idziesz za granicę.

@arko123: Bonucci chciał zostać we Włoszech, ale nie w Juve, bo konflikt z Allegrim. Co w tej sytuacji miał zrobić, twoim zdaniem, Marotta?
Akceptować oferty transferowe z zagranicy, które piłkarz z agentem z marszu odrzucą?
Ochłoń trochę z tego fanatyzmu