Wpis z mikrobloga

W poprzednim wpisie pokazałem jak schudłem ponad 20 kg. Dodatkowo przestałem brać tabletki na nadciśnienie , całkowicie odrzuciłem. Brałem HTC Lisiprol 10+12.5 mg oraz amlopin 10 mg. Codziennie od 5 lat. Po jednej tabletce co dawało razem 3 leki tzn. 3 substancje czynne.Odstawialem stopniowo pod kontrolą #kardiolog #kardiologia . Obecnie w miarę ok bez lekarstw. To drugie nie wiem czy nie za niskie? Tętno też chyba niskie ale to tłumaczę bieganiem. #zdrowie #mikrokoksy #redukcja #lekarz #leczsiezwykopem
n.....9 - W poprzednim wpisie pokazałem jak schudłem ponad 20 kg. Dodatkowo przestałe...

źródło: comment_LFxFngU8EpVKcn1CEzFy5mAmM6A6We7m.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Napleton: Miałem ciśnienie 170/100 i nie bądź zdziwiony bo nadciśnienie ma co drugi Polak a leczy się co piaty -jak mówi mój kardiolog.Brać tabletki jak się ma nadciśnienie to nie wstyd to ŚWIADOMOŚĆ której większości brak.Przykład: mój kolega ma nadciśnienie podobne do tego które ja miałem ale nie bierze tabletek bo"czuje się dobrze"-CICHY ZABÓJCA NADCIŚNIENIE chyba każdy to zna.On przed badaniami okresowymi w pracy mówi mi "daj no tabletkę żebym mi
  • Odpowiedz
@niewiem1979: doskonale wiem, że to żaden wstyd brać tabletki. Zastanawiało mnie Twoje ciśnienie, dlatego chciałem podpytać z jakiego poziomu schodziłeś.
Wystarczyły ćwiczenia i zmiana diety czy był jeszcze jakiś inny czynnik? Stres itp.? Ile czasu Ci to zajęło?
  • Odpowiedz