Wpis z mikrobloga

Zaraz mnie #!$%@? strzeli. Wykupiłam 24h dostęp do pewnego filmu na stronie magwet.pl, chyba mnie automatycznie wylogowało, wpisałam kod dostępowy, pokazuje się, że film jest wykupiony, ale wywala błąd i nie da się obejrzeć. Na innych przeglądarkach, ani kompie gdzie mam zsynchronizowanego firefoxa brak informacji o wykupionym dostępie, więc pokazuje mi darmowy fragment. Proszę, pomocy :/
#kiciochpyta #pomocy #firefox #informatyka
  • 9
@Miniaa: mogłaś otagować #film żeby dotrzeć do ludzi którzy mogli mieć podobny problem, bo informatyka to dyscyplina nauk zajmująca się przetwarzaniem informacji, a ja tu widzę problem z obsługą jakiejś gównianej aplikacji, pisz do ich helpdesku powinni Ci pomóc, w końcu wykupiłaś usługę co ich prawnie zobowiązuje do wysmarowania Ci pupci miodkiem
@heliodorgi: Z filmem to ma mało wspólnego, a dostęp jest przez stronę więc raczej kwestia po mojej stronie, dlaczego na jedynej przeglądarce gdzie widać, że mam dostęp wykupiony wywala błąd i filmu wyświetlić się nie da. Dopatruje się tu raczej winy po stronie ustawień przeglądarki etc - dlatego tag informatyka.
@Miniaa: no spoko, na pewno operator baz danych, albo starszy specjalista ds. analiz statystycznych będzie w stanie rozwiązać Twój problem, a może jednak zaufasz mi jako specjaliście w zakresie tworzenia systemów informatycznych i skontaktujesz się z działem obsługi dostawcy usługi, który jest odpowiedzialny za umożliwienie Ci dostępu do treści za pomocą standardowych narzędzi...
@heliodorgi: Oczywiście, że opisałam mój problem w formularzu kontaktowym (na który podobno mają #!$%@?), a na pewno do jutra (na 10 idę do pracy), nie obejrzę filmu i stracę dostęp (a jest mi to serio potrzebne do pracy). Gdyby był normalny dzień tygodnia to bym już im dupę telefonami zawracała. :(