Wpis z mikrobloga

@mescal555: Jak kiedyś tak powiedziałem (a nie spotykało się raczej takich stwierdzeń), to mnie #neuropa objechała, że jak tak można. Że nie wolno tak tego przedstawiać. Widzę, że racjonalne spojrzenie na skalę wchodzi do mainstreamu. Cieszy.
  • Odpowiedz
@twierdzakrzyzak:
Wujek Adolf
Wujek Józef (ZSRR ogólnie)
Pol pot
Mao
Dynastia Kimów
Castro
Ho Chi Minh
Dzisiejsza Wenezuela
Pominąłem kogoś z wesołej lewackiej rodzinki? A co do dokształcania się proponuję wziąć słownik i w miarę możliwości użyć jako środka na ból głowy.
  • Odpowiedz
@merhius: adolf byl prawakiem, on nie zabijal przez socjalizm tylko przez rasizm, nacjonalizm, militaryzm, kosciol palil czarownice i orgazizowal wyprawy krzyzowe rowniez w wyniku prawackiej ideologii, ogolnie polecam zaczac myslec, hitler nie zabijal z powodu czesciowo lewicowych pogladow gospodarczych, zabijal zpowodu nacjonalnego, narodowego spojrzenia na kraj.
  • Odpowiedz
Gdybym miał tłitera napisałbym mu że lewackie ideolo zabiło więcej ludzi niż grypa i wypadki razem wzięte.


@merhius: No i nie miałbyś racji.
Wg WHO w wypadkach samochodowych zginęło dotąd ok. 35 milionów ludzi a rocznie przybywa ok. 1,2 miliona ofiar. Ofiar samej tylko grypy hiszpanki było od 21-24 mln do 50-100 mln (szacunki są różne, nie ma dokładnych danych dla krajów III świata).
Biorąc pod uwagę, że na "zwykłą" grypę
  • Odpowiedz
@merhius: Ale ty potrafisz czytać? Co z tego, że było socjalistyczna w nazwie?
Co to ma do tego, że wszczął wojnę? Wszczał wojnę, bo miał prawicowe spojrzenie na państwo, był skrajnym nacjonalistą, wojny wszczynał przez nacjonalizm (prawicowy), a nie przez socjalistyczne poglądy gospodarcze. Myśl człowieku, zanim stworzysz chochoła.
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: Powiedz to Miglaskiemu dla którego najwyraźniej kwestia wypadków poza Polską nie istnieje
@twierdzakrzyzak: Spojrzenie Hitlera na świat było wybitne lewicowe, rozpętał wojnę w celu zjednoczenia świata pod jednym sztandarem z równością i pieśnią na ustach, gdzie wszystko było w państwie, a nic przeciw państwu.Przypadkiem taki sam cel miał lewicowy ZSRR. Hitler i Stalin byli dwoma stronami tej samej monety. Nie wierzę że po 70 latach są jeszcze zwierzęta którym
  • Odpowiedz
Spojrzenie Hitlera na świat było wybitne lewicowe, rozpętał wojnę w celu zjednoczenia świata pod jednym sztandarem z równością i pieśnią na ustach, gdzie wszystko było w państwie, a nic przeciw państwu.


@merhius: dawno nie czytałem większych bzdur, a wykop przeglądam codziennie od kilku lat, twój kontakt z faktami historycznymi jest na poziomie zerowym, zmień leki, potem przeczytaj kilka książek, a na koniec bierz się za publiczne wypowiedzi

podpowiem, tak, Hitler chciał
  • Odpowiedz
@ajuto00: No widzisz a ZSRR chciał zjednoczyć świat pod sierpem i gwiazdą, a nikt im nie zarzuca że są "prawakami" Po prostu wy lewacy nie możecie ścierpieć że ideologicznie pochodzicie od austriackiego akwarelisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz