@AbuchatSport:

Sportowy Raport Dnia - 20.08

1. Manchester United zachwyca i zaskakuje swoją grą na początku sezonu. Czerwone Diabły drugi raz wygrały i drugi raz 4-0. Tym razem ofiarą została ekipa Swansea City Football Club z Łukaszem Fabiańskim w bramce. Strzelanie rozpoczął w pierwszej połowie Bailly, natomiast po przerwie trafiali Lukaku, Pogba oraz Martial.

2. Arek Milik zdobył gola w wygranym przez SSC Napoli wyjazdowym meczu z Hellas Verona 3-1. Liderem jednak jest Juventus, który na własnym stadionie pokonał Calgiari 3-0.

3. Grzegorz Krychowiak coraz bliżej transferu do Premier League i coraz częściej mówi się w tym kontekście o mistrzu Anglii, Chelsea Football Club. Wszystko przez to, gdyż ekipie ze Stanford Bridge nie uda się ssprowadzić raczej Drinkwatera z Leicester City.

4. Borussia Dortmund nie chcąc ustępować Bayernowi, również wygrała swój pierwszy mecz, tyle, że jeszcze wyżej, bo 0-3 z VfL Wolfsburg.

5. Mistrzowie Wimbledonu chcieli potwierdzić swoją dobrą dyspozycję, tym razem w Stanach Zjednoczonych, jednak, duet Kubot-Melo przegrał półfinał turnieju w Cincinnati. Ulegli 4-6 5-7 niżej rozstawionej parze Murray-Soares.

6. Katalońskie media są pewne. Jean Michael Seri ma zasilić szeregi FC Barcelona. Zawodnik ma przejść na dniach badania medyczne i podpisać kontakt z Barcą. Na konto klubu OGC Nice powędruje w zamian 40mln euro.

#abuchatsport codzienna moc sportowych informacji. Zapraszamy do obserwowania i dyskusji! :D
Jeśli chcecie zobaczyć naszą premierową inicjatywę, to zapraszamy tutaj, jesteśmy ciekawi waszych opinii o tym: m.me/abuchatsport

#pilkanozna #premierleague #manchesterunited #juventus #seriea #chelsea #leicester #psg #bvb #barcelona #fcbarcelona #bayernmonachium