Wpis z mikrobloga

@L_Anarchiste: @avltree: nie, nie oburza mnie to, sprzatam po sobie i zostawiam zawsze toalete w takim stanie w jakim ja zastalem. Oburza mnie roszczeniowa postawa ludzi pracujacych w gastronomii, ktorzy zala sie ze musza wykonywac obowiazki zwiazane ze swoim zawodem, w tym sprzatanie obsranego kibla po mniej kulturalnych klientach ode mnie.

Zostawiacie po sobie osrany kibel? Co za patusiarnia...( _)


@L_Anarchiste: nigdzie tak
  • Odpowiedz
@TurboDynamo, @rudy103: Myślę, że wcale nie trzeba pracować w gastronomii. Osobiście pracuję w biurze, na piętrze mamy ponad 100 osób, przeważnie płci męskiej (IT). Praktycznie przy co drugim wejściu do któregokolwiek kibla witany jestem takimi atrakcjami jak:
- papierowe ręczniki porozwalane na podłodze - bo podłoga to lawa, jak spadło to jaśnie pan już nie podniesie
- naszczane pod pisuarem
- osrany rozpryskowym gównem kibel
Normalnemu człowiekowi rzygać
  • Odpowiedz
@Slonx: @avltree: Place za czysta toalete i zapewnienie jakosci mnie nie interesuje. Jestem tylko klientem, czy mnie informatyka uzytkownik systemu pyta jakie wzorce projektowe uzylem piszac projekt? Nie. I tak samo nie chce slyszec o szczegolach pracy obslugi sprzatajacej.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo XDDDDD to jedz tylko w knajpach gdzie mają babcię klozetową jaśnie Panie, jeszcze nie słyszałem żeby jakakolwiek restauracja wymagała od pracowników sprzątania toalety częściej niż co godzinę.
  • Odpowiedz
jaśnie Panie,


@anotherguy: jasnie panie bo chce miec czysta toalete za ktora place? W ogole widzisz co ty piszesz?

jeszcze nie słyszałem żeby jakakolwiek restauracja wymagała od pracowników sprzątania toalety częściej niż co godzinę.


@anotherguy: nic mnie to nie obchodzi, ja tam ide i chce miec czysto. Takie szczegoly to sa dla ekipy sprzatajacej. Ma byc sprzatane tyle razy zeby bylo czysto eot.
  • Odpowiedz
@gosiage: Hejt nakierowany na facetów, podczas gdy to kobiety mają większy problem ze sprzątaniem po sobie. Nie wierzysz? Spytaj pierwszej z brzegu babci klozetowej lub innej osoby ogarniającej publiczne kible. W żeńskich zawsze jest więcej roboty.
  • Odpowiedz
ja tam ide i chce miec czysto


@TurboDynamo: Według tej logiki - powyższa „litania” powinna Ci się więc podobać. Może jeden z drugim przeczyta i weźmie do serca, dzięki temu następnym razem nie napaskudzi, a Ty nawiedzisz czysty kibel ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Według tej logiki - powyższa „litania” powinna Ci się więc podobać


@avltree: nie. Wedlug tej logiki powyzszej litani nie chce slyszec co juz napisalem ale masz problemy z czytaniem.

Może jeden z drugim przeczyta i weźmie do serca, dzięki temu następnym razem nie napaskudzi, a Ty nawiedzisz czysty kibel ( ͡°
  • Odpowiedz