Wpis z mikrobloga

@emjot86: Ja uważam że dzisiaj będzie niezły burdel. Z tego co widzę to cash bardziej się przygotował do tej pompy. Nie zdziwię się jeżeli jeszcze mocno cenę wywindują. Do tego BTC nie wyrabia z transakcjami, fee dużo wyższe niż w cashu. Żeby ta niewinna zabawa w darmowe cashe nie przerodziła się w jakiś syf. Zjebią opinię obu walut. Naganiacze casha dla nie mającej szans zabawy nie tracą setek milionów $. Mają
@escabor: moim zdaniem juz po pompie. Bloki w bcash maja po 100kb, nikt tego nie uzywa wiec fee niskie. Nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo, ze wczoraj rzucili wszystko co mieli bo wiedzieli, ze to ich najlepsza szansa. Ale zobaczymy, kto tam tych grubasow wie.
@escabor: ja jestem zdania ze kapital z bcc przejdzie do btc jak tylko banka peknie. Z hukiem. Bcc ma kilka % mocy obliczeniowej sieci btc i nawet jak sporo wzrosnie to przy tej latwosci kopania zaleje zaraz rynki i spadnie do wartosci czyli ze 100$ max

Btc za to rosnie i spada jednoczesnie bo ludzie przechodza na bcc. Ale jak bcc jebnie to kapital wroci na robry kurs.

To btc jest
@pieczywowewiadrze: akurat jeżeli chodzi o infrastrukturę to cała się nadaje do casha, przestawienie jej to chwilka.
Nie widzisz że jest realna szansa na zatkanie corea? W tym jest problem. I nie ma tu znaczenia w co wierzycie i czego chcecie. To że popieramy core nie znaczy że mamy ślepo bronić teorii że nic się nie może stać. Właśnie wszystko zmierza z każdą chwilą w coraz bardziej złym kierunku. Cały czas gadacie
@escabor: ale kazda kolejny miner po wejsciu na ta trudnosc robi ogromny procentowy przyrost mocy (w btc trzeba postawic kilka hal by dostac 1%) sieci bcc co spowoduje przyrost podaży i cena zleci w dół chyba ze ktos te coinsy skupi. A jak jeden skupi to wszystko co sie wyprodukuje przy kosmicznej ilosci bcc ktore nie sa jeszcze uwolnione to bedziemy mieli 1 gracza ktory dowolnie bedzie mogl manipulowac waluta (wpuszczac
@escabor: ale jaki jeden? Wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia ze to sie nie uda. Jak 30% minerow nawet przejdzie do bcc to trudnosc bcc w nastepnym kroku wzrosnie 6 krotnie a btc spadnie o 30% btc i tak jest w #!$%@? dochodowe przy wiekszych farmach i kart graficznych na rynku prawie nie ma wiec tylko czesc gornikow przejdzie na bcc a po bance jebnie i wroci z podkulonym ogonem.
@pieczywowewiadrze: Napisałem wyżej, jeżeli nadal nie widzisz nic poza fanatycznym "niemożliwe" to ja nuż nic nie poradzę. Właśnie za chwilę nastąpi spadek trudności kopania casha o ponad 40%. Patrz na wykres na obecną opłacalność kopania corea. A co się stanie jak część górników przejdzie do kopania casha? Trudność w core momentalnie wzrośnie. Przecież do propagatorów casha należy ogromna część mocy obliczeniowej kopalni, mogą nią manewrować na różne sposoby.

Patrz jaki wysyp
Pobierz e.....r - @pieczywowewiadrze: Napisałem wyżej, jeżeli nadal nie widzisz nic poza fana...
źródło: comment_mlIGB4bXYUstlxPU5Kmk04btqdw5b0iv.jpg
@escabor: kogo obchodzi gdzie pójdą górnicy? Kogo obchodzi gdzie pójdą głupi spekulanci? Nikogo mądrego takie rzeczy nie obchodzą. Chcesz idź do bikasza, sprzedaj wszystko kup bikasza. Już kupiłeś bo siejesz FUD. A teraz niespodzianka. Prawdopodobnie już zostałeś bagholderem. Powodzenia.
@escabor: no wlasnie problem w tym ze po forku btc mial 96% mocy obliczeniowej a cash 4%
Cena core wzrosla o 30% i zaczely powstawac nowe kopalnie (np rosyjskie). Chinczycy wylaczyli tez czesc kopalni na cashu zostawiajac powiedzmy 3% mocy (100% - punkt odniesienia w momencie forka)

Ludzie zaczna stopniowo przechodzic do bcc. Spadek mocy o 3% w btc nie spowoduje tragedii natomiast w bcc podwoi podaż i cena spadnie o
@pawlo74: Nie ruszam btc, ani bch od forka.Zbyt duże ryzyko. Nie sieję żadnego fudu, przytaczam jedynie co widać wokół i ,że istnieje zagrożenie. Ale ty już wiesz że jestem hodlerem casha i jego fanatykiem?
I sorry za to, ale wasz upór w chorobliwym dążeniu do usilnego udowodnienia że core nic nie zagraża, przypomina mi Wałęsę i jego "Kiedy jakiś śmieć w ogóle śmie śmieć. Zbrodnią jest tak pomyśleć" Fanatyzm...
A ciebie
A manewr z proba napompowania bcc moze byc jeszcze kilkukrotny lecz skazany na porazke gdy chinczycy zostajac sami na polu minimgu swojej waluty beda wylaczac koparki probujac obnizyc latwosc kopania. Takie machanie rekami na wszystkie strony gdy sie tonie
@escabor: wlasnie obalilem twoja teze o momentalnym wzroscie trudnosci kopania core.

Trudnosc wzrasta non stop skokowo z:
- czasem
- przybywaniem nowych minerów
- zwiekszaniem popularnosci waluty

Ale odejscie kilku procent minetrow zwiekszy trudnosc tylko do najblizszego skoku i tylko o kilka procent.
Ale ty już wiesz że jestem hodlerem casha i jego fanatykiem?


@escabor: co ja wiem to, że pisałeś, że się załadujesz w tego alta. Gdzie nazwałem cie fanatykiem? Nie fanatykiem tylko włączył ci się instynkt inwestora.
Jakbyś nie był załadowany to po co byś tracił tu czas na pisanie? Takie długie i bez sensu argumenty że przestałem czytać po drugim wpisie.
Co ty wiesz o bitcoinie? Kto ty jesteś? Jakiś random