Wpis z mikrobloga

@Graner: A JA BYM NAWET OGLĄDAŁ, ALE BOJĘ SIĘ ŻE JAK ŚCIĄGNE Z TORRENTÓW TO MNIE ŁEŁO ŁEŁO ZWINIE ALBO ŚCIĄGNE JAKIŚ SYF I BĘDĘ MIAŁ ZASZYFROWANY DYSK PO TYGODNIU. PANICZNIE BOJĘ SIĘ ŚCIĄGAĆ Z NIEWIADOMYCH ŹRÓDEŁ RZECZY. JAK WY TAK MOŻECIE LUDZIE?!?!?!?!

NO I DLATEGO NIE JESTEM NA BIEŻĄCO... MOŻE PO ROKU SIĘ PRZEKONAM I ŚCIĄGNĘ CAŁY SEZON I ZOBACZĘ W 1 DZIEŃ
  • Odpowiedz
  • 2
@BQP też miałam długą przerwę po trzecim sezonie, ale jakieś pół roku temu zaczęłam dalej oglądać i polecam - ostatnie sezony zdecydowanie najlepsze
  • Odpowiedz
@cassyO: wiesz, nie lubię stylu HBO. Jakby z niego wycięli wszystkie przedłużacze, które nie mają wpływu na fabułę, to by z każdego odcinka zostawało z 15 minut. Wolę seriale w stylu Gotham, gdzie jak mrugniesz w złym momencie to ucieknie Ci wątek :)
  • Odpowiedz
@handsomejack to uczucie gdy nie można powiedzieć złego słowa na got czy juz nawet jedynie przyznać się do tego że serialu nigdy nie obejrzałeś bo zaraz wkleją ci 'freethinkera' albo nazwą tym 'alternatywnym'. Szkoda strzępić.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie wiedziałem ani jednego odcinka, wogole nie wiem o co tam chodzi. Dobry film SF jest tylko jeden a raczej tylko jedna trylogia i będzie nią zawsze Star Wars.
  • Odpowiedz