Wpis z mikrobloga

@wiesiek84: zobacz wskaźniki kradzieży tego modelu. - tragedia. Mazda Polska organizowała o ile się nie myle darmową modyfikację zabezpieczeń. Ogarnij temat albo AC. POZDRO
  • Odpowiedz
@Shatter: ale wiesz, że niektórzy robią po 50-80k km na rok?

@wiesiek84: tutaj jak w lesie, obojętnie jakie zdjęcie auta by sie nie pojawiło to zawsze ktoś napisze "na innej feldze to by wyglądało", "zrób gwint i fele 18' załóż".

Zazwyczaj ludzie którzy to piszą sami mają te osiemnastki w swoim aucie, ale opony kupują używane od Niemca raz na 8 lat, bo przecież 20letnie audi albo bmw
  • Odpowiedz
  • 1
@art212 dzięki. Trochę lepiej. Stoi na lotnisku już tydzień to się okaże. Powiem tak. Nic nie zrobię i nie mogę się przejmować tym bo byś nigdzie nie jeździł. Ac i tyle
  • Odpowiedz
@Shatter: oczywiście że tak, bieżnik się zużywa od jazdy, a nie od wieku. Ja zmieniam opony średnio raz na 2 lata przy przebiegu 60-70k i myślę, że to już maksymalnie rozciągnięta granica.
  • Odpowiedz
@Shatter: skoro 14', to na pewno masz jakieś małe auto z niewielkim silnikiem i mocą więc pewnie wygląda to inaczej- ja na przykład mam dosyć ciężkiego sedana który toczy się często w trasach z prędkościami rzędu 180 kmh- opony w takim przypadku są bardzo ważne i na pewno nie należy na nich oszczędzać ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@Triplesix i część druga. Skąd kasa jaki kredyt, ukradł bo mnie nie stać. Pokaż rachunki. A z 500+ kupił. Ale fele ble. Gimbaza co żyje za pieniądze rodziców chyba.
  • Odpowiedz