Wpis z mikrobloga

#krychowiak #polska #mecz #pilkanozna

Strasznie szkoda mi Krychy. Rok temu, udane mistrzostwa Europy, kolejny dobry sezon w Sevilli i wielki transfer (z wielka nadzieja na kolejna polska gwiazde pokroju Lewego). A dzis? Szukanie klubu i szydera kibicow.

Rok temu ten transfer mial na prawde sens. Krycha byl filarem jednej z najlepszej druzyn w Europie, tak wiec ewentualny transfer musial byc do absolutnej czolowki.

Krycha wracal do Francji, ktora bardzo lubi, gdzie dorastal pilkarsko, zna jezyk, tak wiec aklimatyzacja w PSG powinna pojsc gladko.

Zabral go ze soba trener, ktory ufal mu w ostatnich latach, od Krychy budowal srodek pola w Sevilli, ten trener chcal go w PSG i namowil klub na ten transfer, calkiem drogi z reszta.

Zeby dominowac w Europie, PSG potrzebuje szerokiej lawki z klasowymi zawodnikami. Dlatego tym bardziej ten transfer mial sens, nawet jesli Grzesiek nie mial nic zagwarantowego.

Co kurde poszlo tam zle? Krycha wracaj!
  • 19
@SmiesznyKrolik na początku to miało sens
W lidze psg nie potrzebuje takiego krychy bo ta drużyna ma ciągle atakować
W lm natomiast krycha grał bo tam liczy się żeby najpierw bramki nie stracić
Pytanie co się stało ze w trakcie sezonu trener go niemalże wywalił z kadry
@SmiesznyKrolik: duma kroczy przed upadkiem - W wywiadzie - Słyszałem że PSG chce zdobyć lige mistrzów w następnym sezonie to dobrze bo ja też mam takie plany. G. Krychowiak. (swoją drogą ja nei wiem jak on w tak dynamicznym klubie jak Atletico grał)
@donbrovsky: Heh i brać połowę lub 1/3 tego co w Paryżu w jakimś zapyziałym Stoke czy West Bromwich dobre sobie. Z ciekawych miejsc dla Celii Jaunat mogłyby być: Londyn - West Ham, Marsylia, Nicea i Mediolan - Inter, ale jeszcze te kluby musiałyby go chcieć, a sam Krychowiak podjąć walkę o pierwszy skład.
@Kristof7: Dlaczego uwazasz, ze przeklada zarobki nad kariere? Moze zwyczajnie ambicja nie pozwalala mu odejsc wczesniej z PSG, moze chcial sobie udowodnic, ze potrafi rywalizowac wsrod najlepszych?

Przeciez wiekszosc pilkarzy na jego poziomie to milionerzy, obecnie ma tyle pieniedzy, ze starczy mu do konca zycia. Ciezko mi uwierzyc, ze zaakceptowanie nizszych zarobkow cokolwiek zmieni w jego zyciu.
@SmiesznyKrolik: Trener (Emery) stwierdził otwarcie, że Grzesiek powinien sobie poszukać innego miejsca do gry. Tu nie chodzi tylko o dyspozycję ale jego osobę podważyła szatnia. Dzieciak Kimpemb wystartował podobno do niego z łapami, wcześniej pisało się, że Latynosi drwili z jego umiejętności. Więc jak dla mnie jego sytuacja jest dość jasna.
Londyn - West Ham, Marsylia, Nicea i Mediolan - Inter, ale jeszcze te kluby musiałyby go chcieć, a sam Krychowiak podjąć walkę o pierwszy skład.


@Pustulka: Tak szczerze to nie wiem skąd ciągłe łączenie Krychy z Interem, dość dawno pojawiły się 2-3 informacje, ale raczej żadnych konkretnych na ten temat, a od dłuższego czasu nawet nie ma takiego tematu jak Krycha w Interze. A przynajmniej ja o tym nie słyszałem.
Trochę
Tak szczerze to nie wiem skąd ciągłe łączenie Krychy z Interem


@C_MR: Nic nowego n

Trochę zabawne, że ludzie już zaczynają mu wyszukiwać klubu ze względu na jego kobietę

Sam Krychowiak też lubi modę i ładne lokalizacje, a te 4 kluby umiejscowione w ładnych miastach byłoby stać na Krychowiaka i mógłby tam powalczyć o pierwszy skład, ale duet Grzesiu&PSG musi trochę obniżyć wymagania finansowe. Nawet Super Mario zgodził się na mniejszą
Zabral go ze soba trener, ktory ufal mu w ostatnich latach


@SmiesznyKrolik: No właśnie nie. Trener podobno nawet nie chciał Krychy w PSG.

Moim zdaniem to Krycha po prostu stracił jakąś ambicję sportową. Wygrał 2x Ligę Europy, zagrał na ME z super wynikiem, grał w czołowej drużynie ligi hiszpańskiej, gdzie był nawet czasami kapitanem.

Poszedł do Paryża, gdzie mu płacą super dobre hajsy i żyje się mu jak w El-Dorado.

Ewentualnie
Przeciez wiekszosc pilkarzy na jego poziomie to milionerzy, obecnie ma tyle pieniedzy, ze starczy mu do konca zycia.

@SmiesznyKrolik:
Nam - zwykłym zjadaczom chleba, tak się wydaje, gdybym ja miał tyle kasy co On, to bym do końca życia nie musiał nic robić, a jeszcze bym okrągłą sumkę w spadku zostawił, ale jak ktoś liźnie bogactwa to na pewne rzeczy patrzy zupełnie inaczej, zobacz na IG jego dziewczyny, jej jeden but