Wpis z mikrobloga

Ile warte byłoby konto steam z CS 1.6, Dirt 3, Sniper Elite V2 i CSGO?
Ranga Supreme, Prime, 2627 godzin, bieda skiny, dużo skrzyń.
Żeton operacji Vanguard, żeton za służbę 2015, 2016, 2017 i żeton 5 letniego weterana.
Powiązane z Faceitem level 3.
Nigdy nie czitowane, nawet nie testowane cheaty 100% czyste?
#csgo #steam
  • 19
@hbr: Na wykopie nie ma co pisać o sprzedaży konta, bo każdy tu wie ile trwa odzyskanie takiego konta i raczej nikt nie zapłaci więcej niż jakieś grosze.

Jak dwa lata temu sprzedawałem swojego smurfa tylko z csem, jakieś 300 godzin(?) z rangą LE to poszedł na allegro za 100zł. To samo miałem z kontami battlenet które schodziły za 200-300zł właściwie bez żadnej większej kolekcji w grach a na wykopie by
@krav: No tak, bo konto z 2.5k godzin, przynajmniej 5 lat stażu (?) z odznakami, których nie da się zdobyć + supreme jest warte 20zł. XD Nie każdy sprzedający konta to złodziej, który odzyska konto jak tylko aukcja zniknie z listy allegro. Przez ostatnie kilka lat sam sprzedałem z 20 różnych kont uplay/steam/bnet nawet lol (oprócz lola wszystkie konta poszły za 100zl+ a wcale nie miały żadnej wielkiej kolekcji gier ani
@RPG-7: Ok, to weź pierwsze lepsze konto z prime ready(25-30 dolarów takie kosztuje), wbij na nim żeton vanguarda np. srebrny :) (brązowy żeton kosztuje teraz około 83 euro), idluj godziny przez 2-3 miesiące i zdobądź jakieś pick-em challenge coiny. Powodzenia ;) Właśnie dlatego te konta są tyle warte, bo ludzie grając przeciwko komuś z takim kontem nie podejrzewają z góry, że haxuje a właśnie po to kupują takie konta, żeby się