Wpis z mikrobloga

Hej mirkokoksy, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie, by zrzucić trochę masy i może zaczać ćwiczyć. Pierwszym planem było jeść mniej i wyeliminowac cukier, tak pykną już dwa lata jak nie przejadam się i nie jem/nie pije niczego słodkiego, tylko okazjonalnie, np. redbulla. Nie pomogło nic, ba, przytyłem następne pare kilogramów, praca siedząca w tym też pomogła.

Mam orbitrek, hantle do 25kg, drążek do podciągania się. Ktoś z was ma może jakiś poradnik jak ułożyć dnietę do mojej wagi i plan treningowy z użyciem tych rzeczy? Mam też książke do kalisteniki z ćwiczeniami w razie czego. Po prostu nie mam pojecia jak się za to zabrać tak by to było sensowne. W necie trafiam głównie na blogi, a na każdym są inne informacje, a wszystko to okraszone bezsensownym tekstem na dwie kartki a4. Sama informacja mogłaby być zawarta w paru zdaniach.

Dlatego zwracam się do was z prośbą o konkrety. Jakie ćwiczenia i jaka dieta dla mnie. Kiedyś sporo ćwiczyłem na siłowni, pod okiem znajomego, dlatego mimo wagi wyglądam raczej ok. Chciałbym by było lepiej - zrzucić trochę brzuch i boki.

#mirkokoksy #dieta #pytanie
  • 13
Ile tych kalorii mam jeść by było dobrze?


@spike200: Oblicz ile jesz teraz (waż po prostu co i ile jesz przez tydzień i policz średnią). Odejmij 20%, i potem ważąc się co jakiś czas manipuluj liczbą żeby chudnąć mniej więcej 0.5-1 kg tygodniowo.
@spike200: Ziomek ja jestem na redukcji optymalnej od maja i fajnie mi waga zleciala (10kg) teraz troche zwolnila, ale lece dalej. Podaj swoje wymiary wzrost i wage, zastanawiam sie czy ulozona dieta pode mnie bedzie w sam raz :) jak cos to priv