Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam dość dwulicowości Daniela?
Wydaje mnie się, że większość "fanów" Daniela ogląda streamy ze względu na promowaną "autentyczność". Nic nie jest reżyserowane, wszystko na spontanie. Cały wykop ogląda perypetie Zwierzyński. Najciekawszym jednak segmentem była (jest?) część "za kulis" gdzie bezpardonowo dowiadywaliśmy się różnorakich ciekawych rzeczy z życia każdego z domowników (głównie dzięki Gośce, która po paru głębszych zawsze coś ciekawego wygadała) i solidaryzowaliśmy się, gdy nasi bohaterowie natrafiali na kolejne problemy (bidul, eksmisja itp).

No i szlak to wszystko trafił. Segment "za kulis" już praktycznie nie istnieje. Daniel konsekwentnie wycisza mikrofon lub wyłącza całego streama, gdy tylko chociaż zapowiedź (prawdziwych) dymów się manifestuje. Magiczny również stale #!$%@? każdego bezprecedensowo (głównie Gochę), gdy ktoś coś wyjawi co on chce zachować dla siebie (np.: że Aga go rucha na kasę, chociaż każdy to wie... z wyjątkiem Daniela). Ma jakieś dziwne układy z Policją (wychodzi na zewnątrz i chwali się, że to "jego" ludzie i jest OK). Nawet jego wyjaśnienia są #!$%@? warte. Ostatni vBlog na YT jest o dupę rozbić, bo nie dowiedzieliśmy się praktycznie nic. Niesamowicie męczące jest konsekwentne robienie z widzów idiotów reklamami typu: "Co dalej z Urzędniczą?", "Co dalej z przyszłością streamów?", "Co się stało z Małyszem i Baobabem?", "Czy Gocha straci ostatnie zęby?". Tak beznadziejnych, tanich chwytów na oglądalność to już dawno nie widziałem. Oczywiste jest, że streamy się nie skończą dopóki strumień kasy leci.

Najgorsze jest to, że wszystkie wyżej wymienione problemy można bardzo łatwo rozwiązać. Wystarczy po prostu przestać perfidnie, bez skrupułów kłamać i zacząć mówić tak jak jest. Czyli zamiast promować "dymy" powiedzieć wprost, że musi wyciszać, bo Panowi policjanci kulturalnie poprosili. Przestać traktować resztę domowników (Małysza też) jako bandę nierobów, którym płaci mniej niż Ukraińcom na budowie. Zaprzestać robienia fałszywych obietnic (Nowy cel: za 100 000zł skaczę z Mostu). Zamiast stwarzać pozory "wyjaśnień" powiedzieć, że nic więcej dodać nie może, bo ma aktywne postępowanie.

Na stream musi wrócić AUTENTYCZNOŚĆ. Inaczej... #grubyoszust stanie się nowym flagowym tagiem wykopu.
#danielmagical
  • 6
  • Odpowiedz