Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

BIAUEK - REAKTYWACJA!

tl;dr:


Nasza marka ICY FOX zajmuje się tworzeniem opasek i bransoletek chłodzących. Jak obiecaliśmy, tak robimy - uruchamiamy ponownie potężny kod rabatowy BIAUEK ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki któremu zrobicie u nas zakupy ze zniżką 40% (promocja obejmuje wszystkie produkty). BIAUEK będzie aktywny od 19.08 do 26.08 i należy wpisać go przy składaniu zamówienia (po prawej stronie zaznacz opcję „Mam kupon rabatowy” i wpisz magiczne hasło).

Ponadto, aby nie zatrzymywać tej karuzeli rozrywki, robimy znów #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: jutro o 15:00 wylosujemy spośród plusujących 3 osoby, które wybiorą sobie dowolny produkt z naszej strony i wyślemy im go za darmo (w losowaniu biorą udział osoby, które mają założone konta na wypoku przed datą wpisu).

Wspominając poprzednią edycję, chcę jeszcze raz wszystkim podziękować za zaangażowanie :) Wykop pokazał, że ma moc i potrafi zdziałać rzeczy, o których kosmonautom się nie śniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zależy nam na ciągłym rozwoju i udoskonalaniu produktu, dlatego też zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy kilka zmian:

- Na stronie pojawił się dział FAQ, w którym znajdziecie odpowiedzi na najistotniejsze pytania, dotyczące naszych produktów. Mam nadzieję, że wszystko tam zamieściłam, gdybym jednak coś istotnego pominęła, dajcie znać ;)
- Wprowadziliśmy 3 rozmiary bransoletki z uwagi na to, iz zależy nam, aby była ona jak najlepiej dopasowana do nadgarstka i w pełni wydajna
- Pojawiło się 9 nowych wzorów opasek i 8 nowych wzorów bransoletek, które były również inspirowane Waszymi propozycjami. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu, jednocześnie wciąż jestem otwarta i z ciekawymi pomysłami zapraszam na PW :)

Wołam @abbradon @dzoli @mucha1988 @szczekacz666 @Drejk @Zayaweczka @BlackWhite

Nasza strona
Nasz FanPage

#cebuladeals #gadzety #modadamska #modameska #icyfox
crazyizkaa - Mirki i Mirabelki!

BIAUEK - REAKTYWACJA!

tl;dr:
SPOILER

Nasza ...

źródło: comment_SIAMBqcUA3c5J7ARU8Ljyf9Lx9Wv6tRh.jpg

Pobierz
  • 79