Wpis z mikrobloga

#got ilość wpadek mnie przeraża. Szczyt mistrzostwa to wyciąganie sporego ciężaru z dna jeziora za pomocą łańcucha. Gdzie oni go k...a znaleźli za murem. Maja zaprzyjaźnionego kowala któremu dali przeżyć i wykonuje dla nich broń i łańcuchy?
  • 21
  • Odpowiedz
@CptBrit: Giganci nie potrafią wykuwać metalu, no chyba ze to wlasnie Nocny Król kontrolując ich mógł to zrobic. Zreszta to jest serial fantasy, wiec twórcy mogą wciskać każdy kit.
  • Odpowiedz
@morderca007: oglądaj z większym skupieniem oki? Przypomnij sobie oblężenie Muru i czego używali giganci. Przewiń parę odcinków do przodu i spójrz na maszerującą armię NK. Kto w niej maszeruje? No tak, giganci.
  • Odpowiedz
@afromort: czytaj z większym skupieniem szczególnie to co jest w nawiasie, oki? D&D a może i sam Martin robią kurę z logiki. Sam pomysł z przemianą jest Ok. Te łańcuchy mi nie pasują i ich ilość.
  • Odpowiedz
@morderca007: no ale po co komu widok nieumarłego giganta? Czy wszystko musi być podane jak na tacy? Ujęcie na giganta niosącego łańcuch, NK każący trupom skakać do wody i zapinać łańcuch na smoku i dopiero wyciąganie?

Ta scena miała szokująca i była, po co szukać dziury w całym?
  • Odpowiedz
Ja nie chce sceny z nieumarłymi gigantem a taka która wyjaśnia skąd mieli ten łańcuch i ewentualnie dlaczego truchło nie zamarzło na dnie.
  • Odpowiedz
@morderca007: Jakby każdą gównianą #!$%@? mieli puszczać to serial nie trwał by po 40 minut ale po 3 godziny, bo kluczowe by były sceny 20 minutowego wykuwania miecza czy 40 minut ujęcia Jona stojącego na wyspie i patrzącego na trupy
  • Odpowiedz
@morderca007: W wizjach Brana widać że za murem normalnie kwitła zieleń, więc możliwe że jeszcze przed wojną ludzi z dziećmi lasu istniały tam ludzkie zabudowania, zamki z fosami na zwodzonych mostach. Wygrzebać z lodu mogli je trupy, mogli dzicy, a trupy im to zgarnęły. Ja sobie to tak wytłumaczyłem, polecam
  • Odpowiedz
@morderca007: Przecież tam dookoła jest ocean. Może chodzili po wybrzeżu i znaleźli jakiś wrak statku. Przez kilka tysięcy lat na pewno jakiś tamtędy przepływał i może #!$%@?ł jak Tytanic w jakąś górę lodową albo NK go zatopił swoją włócznią ;) Zresztą nawet i Jon Snow do Hardhome podpłynął statkami i łodziami żeby zgarnąć dzikich.
  • Odpowiedz
@Catacombe: O i to jest kolejne wytłumaczenie które można rozważyć. O tym nie pomyślałem ale mimo to stworzenie takiego łańcucha jest conajmniej dziwne. Ale przez taki czas ten łańcuch by zardzewiał itp.
  • Odpowiedz