Wpis z mikrobloga

Halo sportowe mireczki, pytanie od kablowego/satelitowego laika - czym się różni odnośnie oferty meczowej program nsport od canal+ sport ?
Zamawiam teraz nową kablówkę do nowego mieszkania i chciałem dokupić pakiet umożliwiający obejrzenie co ciekawszych meczy. Aktualnie mam ofertę na pakiet zawierający eleven i eleven sport (czyli 4 ligi o ile dobrze widzę) i w tym też nsport. Dodatkowo mogę dokupić pakiet z canal plus, zawierający canal plus sport. Ale jeśli dobrze widzę, to LM, LE i esa są na nsport?

O co tu chodzi? Czy jest zatem sens brać w ogóle ten dodatkowy c+ tylko dla piłki nożnej?

Dzięki!

#pilkanozna #canalplus #elevensports
  • 4
@ToeToe: Na nsport jest na żywo polski żużel i słabsze mecze mistrzów i uefy. Reszta to powtórki.
Na c+ sport masz mocne mecze na żywo + nba + grand prix w speedwayu + ekstraklase i premiere league.
To jest ostatni sezon mistrzów i uefy w canal+, tak więc nie podpisuj długiej lojalki bo zostaniesz z golfem, regatami, rugby ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ToeToe:
Uefa i mistrzów idzie na 3 lata do Polsatu. Ale pewnie zrobią dodatkowe kanały dla wszystkich operatorów, chyba że optymistycznie zakładają, że ludzie będą tłumami walić do salonów.