Wpis z mikrobloga

Mirki, znalazłem w jednym VW Jetta dwa zdjęcia w tym jedno podpisane, (pewnie córka poprzedniego właściciela), znalazłem ją na Facebooku i napisałem czy jej tata nie jeździł takim autem, bo właśnie znalazłem jej zdjęcie (i jej siostry(?)) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe czy będzie zaskoczona i co odpisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście auto sprowadzone z USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blkauto
#heheszki #coolstory
BLKauto - Mirki, znalazłem w jednym VW Jetta dwa zdjęcia w tym jedno podpisane, (pewn...

źródło: comment_UiDX83CVb1zYkvV0ug2ArDGJO7XVVxOr.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
Kliknij w komentarz zobaczyć jak rozwinie akcja, a tam od góry do dołu zjazd #!$%@? poliglotów. Szkoda ze w mowie po angielsku 95% z was brzmi jak totalne drewno bez poprawnego akcentu i każdy native tylko marzy aż zamkniecie ryj, ale nie ma to jak #!$%@? się do opa o gramatykę xD
  • Odpowiedz
Czym innym jest zwykły psychologiczny opór w mówieniu w obcym języku a czym innym elementarne błędy.


@mama_Andrzejka: Czym innym, ale z dwojga złego dużo lepiej nie znać gramatyki niż nie umieć mówić.

Ja gramatykę znam perfekcyjnie (pisemnie), zawsze piątki w szkole itd. Niby fajnie, ale przydaje mi się tylko do pisania komentarzy na reddicie. Kiedy mówię to mam problem, bo często zastanawiam się czy dobrze czasu użyłem. Zresztą nie ma się
  • Odpowiedz
@trevoz: jasne, mnie irytuje tylko, że dla wielu ludzi z wpisu level angielskiego opa jest ok.

@Acquaintance: mam na myśli każdego kto ma minimum rozumu i godności człowieka. Moim zdaniem dzisiaj życie bez powiedzmy lvl b2 to poważne upośledzenie
  • Odpowiedz