Wpis z mikrobloga

@Franko_the_crazy_revenge: Spójrz jeszcze raz jak wygląda to twoje znalezisko i nie dziw się aż tak. Nie dla wszystkich ważną sprawą jest wykopanie brzydkiego bloga nawołującego do napisania petycji, żeby uwolnić kogoś, kto złamał prawo tylko dlatego, że był fajny. Mogłeś chociaz dać link do petycje.pl, zamiast do bloga. Znalezisko nie odrzucałoby po pierwszym rzucie okiem.
@Franko_the_crazy_revenge: Nie. To znaczy tak - przyciąga oko, ale ono w tym momencie wymiotuje. Czerwony tekst na czarnym tle najprawdopodobniej sprawił, że nikt tego pewnie nawet nie przeczytał. A nawet jeśli w swoim masochizmie ktoś rzucił na to na chwilkę okiem, to i tak pewnie nie zauważył informacji o petycji, która jest niżej, więc mógł już się całkowicie zniechęcić do tego wykopu.

Zresztą ja i tak nie rozumiem sensu tej petycji.
@Franko_the_crazy_revenge: To nie jest teoria. Wyklaruj pan sobie jak to wygląda : oto ktoś kiedyś zakłada tam konto na Wykopie, zerka kilka razy, znika na rok, dwa lata czy coś kole tego, nie uczestniczy w życiu portalu, nie socjalizuje się, nie utrzymuje kontaktów, nie "zniża się" do tego, żeby poznać ten serwis a potem wpada z "moja wzruszająca historia", domaga się wykopania tematu, pomocy a w przypadku ich braku -
A dlaczego hipotetyczny "everyman" miałby reagować negatywnie? Nie piszę że wykop jest zły, gdzie tak napisałem??? Piszę do Ciebie, Jestera Raiina, i innych, którzy oznaczyli temat negatywnie. A że piszę rzadko, no cóż, nie ma chyba takiego obowiązku. Nie oznacza to że w rewanżu mam dostać bana, a ku temu - oznaczanie terminem spam - to zdąża. Warto rozmawiać, czyż nie?
@Franko_the_crazy_revenge:

Nie wiem jak ci to prościej wytłumaczyć. Po prostu nie będąc jednym z nas nie licz na pospolite ruszenie w sprawie, która nie dotyczy większości z nas, która jest jedną z dziesiątek, czy setek im podobnych jakie pojawiały się na Wykopie od dawien dawna. Dla ciebie jest to sprawa istotna, dla ogółu - kolejny żal jakich wiele.

Zaakceptuj, nie przejmuj się, idź w pokoju. :]
@Franko_the_crazy_revenge: Butthurt - [ang.] "dosł. 'ból dupki', pot. irytacja, bulwers", spam - wiadomo. Ogólnie raczej nie jest mile widziane tutaj wywoływać do tablicy wszystkich którzy zakopali Twój wykop i chcieć od nich wyjaśnień. Zakopali = nie spodobało im się, nie widzieli sensu żeby było na głównej, nie chcą tego, kropka.