Wpis z mikrobloga

Posiadam #xiaomi #redmi 4 Pro już od kilku miesięcy. Ogólnie jestem zadowolony, ROM jaki posiadam to global, zastanawiam się czy spróbować ten inny - xiaomi.eu(MIUIPolska?). Ktoś z Was ma porównanie między jednym a drugim?
Tam sprawa zamykania aplikacji jest lepiej rozwiązana? Na tym globalu czasami są problemy z tym, że np. dropbox synchronizuje się dopiero kiedy sam go otworzę.. Chciałbym też mieć możliwość wymuszenia 4G (mam całkiem przyzwoity zasięg 4G ale i tak przerzuca na 3G). Xiaomi.eu daje taką możliwość?

#redmi4pro #redmi4prime
  • 5
  • Odpowiedz
@Robinxon: Co do autostartu to muszę sprawdzić. W ustawieniach tam w oszczędzaniu baterii próbowałem albo dodać do wyjątków albo całkowicie bez ograniczeń, w ostatnio używanych zablokowałem kłódką.
Może wpływ na to ma fakt, że zabezpieczyłem Dropboxa wzorem?
  • Odpowiedz
@Mikseth: No ten wzór faktycznie może być problemem. Blokowanie kłódką nie jest konieczne, bo dropbox ma działać w tle, więc nie musi być nawet uruchomiony żeby się synchronizować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Robinxon spróbuję to wyłączyć, dzięki.

A ogólnie jeśli chce mieć powiadomienia aplikacji (np AliExpress je pokazuje dopiero gdy ją otworzę, czy jakieś sprawdzanie przesyłek) to blokować kłódką czy w oszczędzaniu energii jak pisałeś wyżej?
  • Odpowiedz
@Mikseth: to raczej też albo autostart i oszczędzanie energii, kłódka tu nic nie da bo po restarcie i tak to będzie wyłączone. U mnie też domyślnie apka z ali wyświetla powiadomienia dopiero po otwarciu.
  • Odpowiedz