Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam problem z całowaniem. na tyle mnie przeraża, że potrafię odsunąć faceta który próbuje, jakoś zawsze wybierają nie taki moment, albo po prostu ja tego nie chcę i już. moglibyśice być z niecałująca się dziewczyną? i dlaczego od razu pchacie język? ;/
gdzie mam się nauczyć jak to się robi? chyba tylko raz miałam wrażenie, ze chcę kogoś pocałować i potem nic przez lata, zero treningu, zero poczucia, ze chcę. a mieć chłopaka to znaczy go całować, to jest pierwszy krok do czegokolwiek, nosz kurdę przez taka pierdołę mogę być forever alone
jakieś rady? Wydawało mi się, że to jest naturalne i samo przychodzi ale nie przychodzi.
#tfwnobf #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
mam problem z całowaniem. na tyle m...
źródło: comment_n8B2PdXszqJ3KSLaUyQqKhxGWQbz5iG2.jpg
  • 9
ZakochanyKat: Musisz znaleźć kogoś z kim chcesz się całować. Może potrzebujesz więcej czasu na zbudowanie bliskości czy intymności z drugą osobą. Tego się nie da nauczyć czy ćwiczyć. Najlepiej jak trafisz na kogoś kto się dobrze całuje i on Cię "poprowadzi" ;). Skok na głęboką wodę albo zawsze będziesz się bała,

Zaakceptował: sokytsinolop
@Bullseye: oczywiście że są prymitywami i powiem CI więcej Ty też nim jesteś i to, że będziesz uciekał od prymitywnych potrzeb wcale tego nie zmieni, spowoduje jedynie że nie będziesz zaspokajał swoich potrzeb