Wpis z mikrobloga

Czy Wy też drogie wypoki zauważyliście ostatnio coraz bardziej popularną modę na zakładanie przez pary homoseksualne fanpejdżów promujących ich styl bycia? Fajnie, że są szczęśliwi i w ogóle ale kurde:


#pytanie #kichciopyta #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
histaminapusz - Czy Wy też drogie wypoki zauważyliście ostatnio coraz bardziej popula...

źródło: comment_kNwHJ7Hf6QYujgzyDBuPtMlsEvmfw5cB.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@histaminapusz: w bibliotecemojego wydziału pracował taki chłopak, co wyglądał trochę zniewieściale, ale ogólnie no spoko gość, troche tam smieszkowalismy z kumplami, że wygląda na geja i się okazało, że nie dość, że podejrzenia słuszne, to ma kanał na youtubie, gdzie relacjonuje swój związek :D w sumie spoko, normalna sytuacja, ale sporo wykopków by nie wytrzymało minuty jakiegokolwiek ich filmu, tak "słodko" się zachowywali, że aż mnie mdliło xD
  • Odpowiedz
zakładanie przez pary homoseksualne fanpejdżów promujących ich styl bycia


@histaminapusz: ostatnio z prawej strony fb pojawiła mi się propozycja polubienia fp jakiejś pary hetero więc to chyba jakaś moda niezależna od preferencji
  • Odpowiedz
ITT: ludzie nie czytają wpisów albo nie wiedzą jak działa fejsbuk (różnica między fanpejdżem a profilem).

@histaminapusz: dla mnie mimo wszystko fanpage jest mniejszym rakiem od wspólnego profilu, bo przynajmniej nie łamie regulaminu serwisu. No i dlaczego zakochani partnerzy nie mogą mieć strony/fanpaga na fejsie, a np. taki N------y Borsuk już tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://web.facebook.com/N------y-Borsuk-Fan-Page-167306259993752/
sing - ITT: ludzie nie czytają wpisów albo nie wiedzą jak działa fejsbuk (różnica mię...

źródło: comment_3qbbTRHYXRwRhjV20YLMF7MbS0337mbQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz