Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś co się stało z serwerem HellGround do Wow-a chciałęm sobie zagrać po więcej jak roku przerwy, wpisuje w przeglądarkę, a tu przekierowanie na sewer WarGate, a potem odkrywam, że jakieś machlojki się działy czy coś. O so hoź?
  • 9
  • Odpowiedz
W lutym zrobili wipe i ogłosili start od nowa. Gdy już wystartowali to padli i wznowili serwer po raz kolejny tyle że pod nazwą Wargate. Osobiście nie polecam ze względu na bardzo niski online.
  • Odpowiedz
@Prof_: pandy - > tauri wow, realm evermoon sa polskie gildie u kekow i burow
Cata -> hm niby jest Atlantiss ale coz..xD
Wotlk -> polski sunwell.pl aktualnie uldu, we wrześniu wchodzi ToGC
  • Odpowiedz
@Prof_ jest dobrze działający serwer pand TauriWow. Nie grałem tam ale dużo osób mówi że dobrze działa. Ale ma wadę. Jeden realm ma jakies 2-3k online ale jest węgierski i same węgry bo to ogólnie węgierski serwer. Drugi realm jest international i większość tam to polacy ale ma 100-200 online ale za to crossrealm bg i df jest i ponoć ma być ah crossrealm.
  • Odpowiedz
@daray89: @Megazord3000: no dobra, a orientujecie sie jak wyglada sprawa globala? moja przygoda skonczyla sie po wielkim banie rafów ( jechalem prawie 2 lata na rafach ) poźniej wprowadzili jakies tokeny za złoto czy coś takiego, orientuje sie ktos jak to działa? Jest sie w stanie wyfarmić kase na kolejny miesiac ?
  • Odpowiedz
Na globalu stabilnie. WoW Token można kupić w sklepie battlenet za cene abonamentu bodajże. Wtedy wystawiasz go na ah i inny gracz może go kupić a gdy go kupi to wiadomo - dostaje miesiąc abonamentu. Kup sobie na 2-3 miesiące abonament, przez ten czas wbij maksymalny lvl i jak już ten lvl będziesz miał to co tydzień soluj każdy z raidów z classic, tbc, wotlk, cata i może pandy i wtedy za
  • Odpowiedz