Wpis z mikrobloga

Szukam głośników komputerowych (najlepiej z wbudowanym subwooferem ponieważ miejsca mało na biurku) do 100zł. Może ktoś by polecił jakieś ciekawe? Nie musi to był extra wow szał ponieważ nie słucham muzyki na PC, filmy oglądam przez kabel hdmi na tv , a w gry gram mając słuchawki na uszach :)

(wstępnie mam wybrane Logitech Multimedia Z150)

#audio #glosniki #pcmasterrace #dzwiek
  • 8
  • Odpowiedz
@wymarta: no raczej przydają się :) Te wbudowane w monitor dla mnie nie istnieją :) Czasami się włączy przecież jakiś filmik na youtube czy gdzie indziej. Dlatego właśnie nie potrzebuję nie wiadomo jak mocnych dla audiofili ;)
  • Odpowiedz
@wymarta: SP-HF800A od geniusa, ewentualnie może t10 od logitecha jak mniejsze. Wszystko z czym miałem styczność poniżej 100zł było nie warte zachodu, a wspomniane modele wywarły na mnie pozytywne wrażenie (cena/jakość).
  • Odpowiedz
@wymarta: zestawy 2.1 to gówno straszne wiem bo przerabiałem

Edifier R1280T, ciut drogie ale świetne wykonanie (od 4 lat używam), dobry dźwięk i jak na takie malutkie skrzynki to mają #!$%@?ęcie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FLAC miałam wiele lat takie głośniki i wiem , że szału nie ma :) Ale naprawdę nie potrzebuję nic więcej. Do wyższych celów używam kina domowego. Obecne głośniki padły już więc szukam nowych :)
  • Odpowiedz