Wpis z mikrobloga

Mirki mam LGV10. I zastanawiam się ostatnio czy nie wymienić go na Samsung S8+. Nigdy nie miałem samsongów,ale już mówię jakie mam obawy

Moja komórka ma 3aparaty - Samsung 2.
Z tylu Moj LG ma 15pix , samsung 13
Z przodu jest roznica Bo moj ma 5, a samsung 8

Ekran w samsungu jest trochę większy, więc dla mnie na +,ale nie wiem jak z tym zagięciem brzegów, nigdy na takim nie operowałem

Ramu mają tyle samo, Android ten sam bo 7.0
Moja komórka jest zapewne mocniejsza bo jest to komórka typu czołg, można niąrzucić w ściane i nic się jej nie stanie, ma dodatkowo wzmocniony ekran ( bodajze 2-3 warstwy), Samsung tego nie ma, Ma gorilla glass 5, ktory i tak łatwo zarysować bo jest bardziej elastyczny niż wczesniejsze gorille.

Zastanawiam się więc czy jest sens wymieniac? Jesli komorka co ma 2 lata jest lepsza od flagowca ktory wychodzi teraz? Wtf?

Dodatkowo w mojej przycisk lini papilarnych jest idealnie polozony z tylu,a w samsungu widzialem ze lipnie przy aparacie jest polozony albo z boku ekranu i ludzie mają z tym problem

Co myslicie

#lg #samsung #telefony #android
  • 13
@szakal555: a od kiedy ilość megapikseli jest głównym wyznacznikiem jakości zdjęć? V10 ma dobry aparat i fajny tryb manualny, ale nie umywa się do s8+. Co do wytrzymałości to masz rację, tyle że weź pod uwagę to że V10 to cegła, dlatego nawet kupując do s8+ jakiś mega pancerny case to będzie zgrabniejszy.
@OzaweNakashi: @OzaweNakashi przy takich małych matrycach? Wiesz jak to upchane jest? Lepiej mniej pixeli a większych. moja lustrzanka ma mniej mpixeli niż mój smartphone a robi dużo ostrzejsze zdjęcia. Nie znam się dokładnie na tym, ale to jest ostatnia rzecz na jaką się powinno zwracać uwagę w aparacie