Wpis z mikrobloga

#falloutmod #falloutnevada #gry #fallout

Pytania co do fallout nevada:

1) Czy serio nie ma followersów? Dałem small frame, czyli mniej będę mógł nosić itemków, nie wiem czy to słusznie
2) Czy wersja angielska Translation V0.1.zip · 3.64 MB to najnowsza wersja (pytam @sagez bo on to wrzucił w powiązane)? Mam niektóre nazwy "buttonów" po rusku i nie wiem czy coś się u mnie sknociło, czy tak jest (oczywiście nie przeszkadza mi to, bo znam na pamieć wsio, ale przez to że dałem za dużo w charyzmę i speech zacznę grać od nowa więc mogę jeszcze pokombinować)
3) Jeśli nie ma followersów, to jak poradzić sobie z itemami? Sprzedawać wszystko gdzie się da, czy targać wszystko co można
4) Czy barter się opyli? Na razie spotkałem jednego handlarza.
5) Jestem hieną cmentarną i pewnie będę nią jak zacznę grać ponownie, ale ma to w końcu jakieś konsekwencje?
6) Tipy na początek gry poproszę :)
  • 14
@Picfan: 1- Nie rób questów dla garnizonu wojskowego w Winds of War majać wiekszą ilość kasy bo ją stracisz
2- Rozwijaj głównie small guns, unarmed, lockpick, science, repair, barter. Dopóki nie zaniesiesz pewnej czesci gdzies i jej nie sprzedasz kasy będzie mało i każdy % barter się przyda. Ja pół gry latalem z pistoletem 9 i 10 mm i ledwo na amunicje mi starczało bo barter w ogóle nie inwestowany.
3-
Dałem small frame, czyli mniej będę mógł nosić itemków, nie wiem czy to słusznie

@Picfan:
Traity dające dodatkowe punkty SPECIAL zawsze są warte - najwyżej zwiększysz sobie siłę o jeden punkt i większość wad się wyrówna :P
@Picfan:

Sejf jest w Reno obok karawaniarzy (obok wyjścia do mapy)
Vegas - j.w
Salt Lake - j.w

Jest 5 cyfr. Będziesz dostawać komunikaty przy łamaniu kodu.
Quiet - cyfra którą wybrałeś jest zła i dwie sąsiednie też ( np dałeś 1 to 0 i 2 też są złe)
Clear - prawidłowa

Barter się opyli bo ja w sumie do końca gry dużo handlowałem.