Wpis z mikrobloga

Dzień 0.

Witajcie, dzisiaj ostatni dzień przed podróżą więc jest to dzień dopinania wszystkiego na ostatni guzik i pakowania. Dzisiaj rano pojechałem do kantoru wymienić resztę pieniędzy, później zrobiłem obiad, zjadłem i skoczyłem do fryzjera. Od fryzjera jeszcze zachaczyłem sklep i kupiłem potrzebne rzeczy na wyjazd i zaraz zabieram się za pakowanie torby. Zbyt wielu rzeczy nie będę brać bo to nie ma większego sensu jak na miejscu mozna wszystko kupić po taniości, także do bagażu głównego wrzucam trochę ubrań , buty bhp , lapka i jakieś pierdoły typu rzeczy do golenia, mycia etc. Natomiast w podręcznym będę mieć jedzenie (5 bułek z serem, do tego boczek i kabanosy oraz paczke orzeszków ziemnych), poduszkę, koszulke i bielizne na zmiane, chusteczki nawilżone, wodę i jutro jeszcze jakieś ciekawe gazety kupie sobie na droge. Prawdopodobnie będe mieć możliwość ładowania telefonu w trasie, ale gdyby to nie działało biore również power banka. Z kasy biorę 3 waluty bo będzie pełno postojów po drodze, także aby coś na ciepło jeść biore złotówki, euro no i oczywiście funty :). W autokarze powinienem mieć najlepsze miejsce w środku gdzie będzie największa przestrzeń także może nie będzie tak strasznie.

Tak jak pisałem, zaraz zabieram się za pakowanie torby i dziś całą noc spędze "na nogach", energetyki zakupione. Wieczorem obejrze meczyk realu z barcą a później raczej do rana będę grać w world of tanks. Chce być mega niewyspany by połowe drogi w autokarze przespać i wtedy szybciej mi minie czas :)

Internet będę mieć przez całą podróż, do granicy po wifi, a później mam załadowane 18 giga internetu w telefonie także na pewno starczy i jutro wrzuce kolejnego posta z trasy :) #kurakberlin #kurakbarnsley
  • 5
@kurakao:

Chce być mega niewyspany by połowe drogi w autokarze przespać i wtedy szybciej mi minie czas :)


A zamiast tak kombinowac wystarczylo kupic bilet na samolot za 1/3 ceny autokaru xD

Raz sie przejedziesz to sie przekonasz szybko do latania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Nie zapomnij zabrac papierosow. LMy niebieskie sprzedasz tutaj po 42-43f za wagon (10 paczek). Na jednej paczce masz zysk 1,2-1,3 funta
@kurakao: moim zdaniem popelniasz blad z tym przenoszeniem sie. Wiadomo lepiej jest jak sie zna jezyk ale spokojnie mogles sie uczyc w niemczech, niemieckiego (mialbys znajomosc 3 jezykow). Zaczynasz znowu od zera a tam miales juz wyrobiona renome. Zreszta masz jeszcze dlugi do splacenia a relokacja kosztuje.

I tak zycze powodzenia i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy :)